wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-10-13| Geodezja, GIS

E-usprawnienia w ostrowieckiej geodezji

Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Ostrowcu Świętokrzyskim wdrożył kolejną e-usługę w ramach prowadzonego Geoportalu Powiatu Ostrowieckiego. Umożliwia ona składanie wniosków o udostępnienie materiałów PZGiK dla każdego zainteresowanego bez konieczności bezpośredniego kontaktu z pracownikiem urzędu.


E-usprawnienia w ostrowieckiej geodezji

Nowy moduł „Udostępnianie materiałów zasobu” dostępny pod adresem ostrowiec.geoportal2.pl.
Biorąc pod uwagę dotychczasową skalę realizacji wniosków – rocznie około 4000 wniosków o wydanie wypisów i wyrysów z EGiB oraz ponad 2000 o udostępnienie map zasadniczych i ewidencyjnych – wdrożone rozwiązanie z pewnością pozwoli na usprawnienie procesu obsługi interesantów. Dokumenty można zamówić zarówno w postaci drukowanej, jak i w wersji elektronicznej.

Co istotne, część dokumentów – jak kopie map zasadniczych i ewidencyjnych w formie elektronicznej – będzie wydawanych w sposób automatyczny. Rolą pracownika odpowiedzialnego za realizację wniosków będzie jedynie wystawienie dokumentu obliczenia opłaty i weryfikacja dokonanej wpłaty za zamówione materiały.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS