wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-07-02| GIS

Wyniki I tury wyborów prezydenckich na mapach

Firma Smart Geomatic opublikowała mapy wyników I tury wyborów na prezydenta weług gmin, a także mapy poparcia według gmin dla trzech kandydatów, którzy uzyskali najlepsze wyniki.


Wyniki I tury wyborów prezydenckich na mapach
Wyniki I tury wyborów prezydenckich na mapach
Wyniki I tury wyborów prezydenckich na mapach
Wyniki I tury wyborów prezydenckich na mapach
Mapa wyników wyborów na prezydenta według gmin

W interaktywnej aplikacji mapowej sprawdzimy, którzy kandydaci wygrali w poszczególnych gminach w całej Polsce. Najeżdżając myszką na daną gminę, uzyskujemy informację z wynikiem kandydata, który w niej wygrał. Natomiast klikając w daną gminę, uzyskujemy pełną informację o wynikach wyborów w niej dla wszystkich kandydatów wraz z frekwencją. W celu wyszukania gminy lub miasta można skorzystać z narzędzia wyszukaj miejsce lub pokaż moją lokalizację. Aplikacja jest wyposażona w narzędzie do udostępniania map w mediach społecznościowych oraz osadzania ich na stronach www.

Mapy poparcia wg gmin dla kandydatów, którzy zdobyli największą liczbę głosów

W interaktywnej aplikacji mapowej możemy zobaczyć rozkład poparcia na poszczególnych kandydatów w podziale na gminy w całej Polsce. Używając narzędzia filtra poparcia, można odfiltrować gminy z najniższymi i najwyższymi wynikami dla danego kandydata oraz w określonym przedziale.
Linki do map poparcia kandydatów: Andrzeja Dudy, Rafała Trzaskowskiego i Szymona Hołowni.

Źródło: Smart Geomatic


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Co widać? Widać zabory B)
 1 
odpowiedz zgłoś
No i widać że Hołownia to agent bolszewickich służb... ????
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS