wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-04-29| GIS

Zaplanuj okolicę PKiN

Zachęca firma GIS-Expert, która udostępniła nową aplikację zawierającą model 3D okolic Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Za jej pomocą można w łatwy sposób tworzyć własne koncepcje zagospodarowania tego terenu i udostępniać je znajomym.


Zaplanuj okolicę PKiN

Aplikacja GIS-Expert pozwala umieszczać obiekty 2D/3D na interaktywnym modelu okolic PKiN. Można rysować ulice, chodniki, ścieżki, a także dodawać budynki, drzewa, obiekty rekreacyjne czy małej architektury miejskiej oraz pojazdy. Projekt można pobrać w formacie PNG.

Jak zastrzegają jej twórcy, aplikacja została zoptymalizowana pod kątem działania komputerów, może nie działać wydajnie na telefonach.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
PKiN przynajmniej jest jakiś architektonicznie i służy ludziom (teatry, muzea itd.), czego nie da się powiedzieć o większości "nowych projektów", które pewnie byłyby kolejnym centrum handlowym albo siedzibą banku, gdzie życie zamiera po 17. A w ogóle to największy problem jest z otoczeniem (parking autokarów na pl. Defilad pasuje bardziej gdzieś do terenów ex-ZSRR) Pałacu.
 1 
odpowiedz zgłoś
Czy mogę prosić o opcję usuwania budynków? Od 30 lat mam nieodparte wrażenie, że Pałac Stalina niepotrzebnie wpisał się w skyline Warszawy. Gdyby usunąć to dzieło pijanego cukiernika to wiecie jakby otworzyło centrum Warszawy na zupełnie nowe projekty? Podziwiam ludzi, którzy mają sentyment do tego obiektu.
 1 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS