wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-03-06| GIS, Mapy

Wykazy miejscowych planów w geoportalach e-mapa.net

Dla gmin i miast korzystających z technologii e-mapa.net firmy Geo-System można od teraz w prosty sposób wygenerować wykazy uchwalonych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.


Wykazy miejscowych planów w geoportalach e-mapa.net

W wykazie tym znajdują się informacje dotyczące oznaczenia planu w portalu mapowym, a także nazwy i daty ich uchwalenia oraz numery. Z poziomu rejestru można wyświetlić dany plan w portalu mapowym za pomocą przycisku znajdującego się w ostatniej kolumnie oraz zobaczyć treść uchwały w PDF i wyświetlić legendę z oznaczeniami użytymi w konkretnym MPZP.

By przejrzeć taki wykaz, wystarczy dla dowolnego gminnego wdrożenia dodać do adresu WWW końcówkę „/wykazplanow”. Przykładowo dla Urzędu Miasta i Gminy Wołomin adres będzie wyglądać następująco: https://wolomin.e-mapa.net/wykazplanow/. Wykaz można również otworzyć z poziomu portalu mapowego. W tym celu należy rozwinąć drzewko warstw i po kliknięciu w koło zębate przy warstwie „Zagospodarowanie przestrzenne” wybrać opcję „Wykaz planów”.

Adresy poszczególnych wdrożeń technologii e-mapa.net dostępne są na stronie PunktyAdresowe.pl.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
luk nie doczytałeś kolego/koleżanko: "Adresy poszczególnych wdrożeń technologii e-mapa.net dostępne są na stronie PunktyAdresowe.pl."
odpowiedz zgłoś
MPZP Czy działa to gdzieś poza Wołominem?
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS