wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-01-20| artykuł sponsorowany | GIS, Teledetekcja, Firma

NaviGate pierwszym Certyfikowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MicaSense

Firma NaviGate Sp. z o.o. z Krakowa została pierwszym na świecie Certyfikowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MicaSense. Wszystkie szkolenia produktowe MicaSense prowadzone przez tę krakowską firmę zostały oficjalnie zatwierdzone i zarekomendowane przez producenta kamer multispektralnych i termowizyjnych dla bezzałogowych statków powietrznych.


NaviGate pierwszym Certyfikowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MicaSense
NaviGate pierwszym Certyfikowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MicaSense

Certyfikowane szkolenia z produktami MicaSense są prowadzone w Ośrodku Szkoleniowym NaviGate. Popularnym szkoleniem jest teledetekcja multispektralna z bezzałogowych statków powietrznych z oprogramowaniem Pix4Dmapper i Pix4Dfields lub Agisoft Metashape. Absolwent tego szkolenia poznaje możliwości zastosowania kamer multispektralnych oraz konkretnego oprogramowania z pokładu bezzałogowego statku powietrznego (od planowania misji, przez pozyskanie danych do uzyskania gotowych produktów fotogrametrycznych) w rolnictwie, leśnictwie, analizach środowiskowych, czy badaniach naukowych.

NaviGate Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem kamer multispektralnych MicaSense w Polsce. W ofercie firmy znajdują się światowe bestsellery tej marki, tj. MicaSense RedEdge-MX z 5 kanałami spektralnymi, która pozwala na zebranie dużej ilości danych w trakcie jednego przelotu, MicaSense Altum z 5 kanałami spektralnymi i termowizją do prowadzenia monitoringu i wykonywania zaawansowanych analiz środowiskowych, MicaSense RedEdge-MX Blue z 10 kanałami spektralnymi, która umożliwia opracowanie m.in. szczegółowej mapy zawartości barwników roślinnych, mapy stanu zdrowotnego i fazy rozwojowej roślin, mapy indeksów wegetacyjnych.

NaviGate


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolebka Polski w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS