wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-07-17| Mapy, Software

Wypożyczalnie rowerów na Mapach Google

Od tego tygodnia mobilna aplikacja mapowa Google umożliwia zaplanowanie podróży również z wykorzystaniem wypożyczonego roweru miejskiego.


Wypożyczalnie rowerów na Mapach Google

Funkcja pozwala nie tylko wyszukać najbliższe wypożyczalnie, ale także sprawdzić, ile rowerów jest w nich aktualnie dostępnych oraz czy znajdzie się jeszcze miejsce, by odstawić wypożyczone „dwa kółka”.

Narzędzie korzysta z danych gromadzonych przez serwis Ito World. Na razie udostępniono je dla 24 miast – głównie w Europie, ale także w Azji oraz w Ameryce Północnej i Południowej. Wśród nich jest Warszawa – użytkownicy mogą tu sprawdzać dostępność rowerów w ramach miejskiego systemu Veturilo.

To już kolejna udostępniona w ostatnim czasie w Mapach Google funkcja mająca ułatwić poruszanie się po mieście różnymi środkami transportu. Od niedawna aplikacja pozwala np. wyszukiwać elektryczne hulajnogi czy sprawdzać zatłoczenie pojazdów komunikacji publicznej.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt