wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-04| Mapy

Hulajnogą z Mapami Google

Elektryczne hulajnogi wynajmowane na minuty stają się charakterystycznym elementem wielu miast. Od teraz korzystanie z nich ułatwia mobilna aplikacja Mapy Google, również w Polsce.


Hulajnogą z Mapami Google

Bodaj największym międzynarodowym potentatem na rynku wynajmu tego typu urządzeń jest amerykański startup Lime, i to właśnie z nim Google wszedł we współpracę. Jej efekty możemy zobaczyć w wynikach wyszukiwania przejazdu w Mapach Google.

Nową opcją jest tu e-hulajnoga lub e-rower. Aplikacja nie tylko wskaże nam, czy na trasie naszego przejazdu dostępne są tego typu pojazdy, ale także czy mają wystarczający poziom naładowania akumulatorów. Mapy Google obliczą także szacunkowy koszt przejazdu.

Ta nowa opcja dostępna jest w 80 miastach na całym świecie, w tym w trzech w Polsce – w Warszawie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Jest ona widoczna w zakładce z transportem publicznym.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt