wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Apeks skanuje w Trójmieście
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-19| Mapy, Software

Mapy Google pytają o tłok w komunikacji publicznej

Jak donoszą użytkownicy z różnych części świata, Google szykuje nową funkcję z swojej aplikacji mapowej, która pozwoli sprawdzić, jak bardzo zatłoczony jest nadjeżdżający pociąg czy autobus.


Mapy Google pytają o tłok w komunikacji publicznej <br />
fot. Android Police
fot. Android Police

Od pewnego czasu wybrani użytkownicy Map Google pytani są przez ten program o tłok, jaki panuje w środku komunikacji publicznej, którym się poruszają. Do wyboru są cztery opcje: wiele wolnych miejsc, kilka wolnych miejsc, tylko miejsca stojące, tylko miejsca stojące w zatłoczonym pojeździe.

Funkcja początkowo testowana była w Szwecji, USA, Francji i Japonii, jednak teraz również Polscy użytkownicy mają do niej dostęp (jak widać z poniższego tweeta – przynajmniej w Warszawie).

Jak to zwykle bywa, Google na razie nie komentuje, jakie będą dalsze losy tego narzędzia – kiedy zostanie udostępnione wszystkim użytkownikom oraz jaki będzie jego zasięg.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Niezła inwigilacja Kiedyś donosicielom płacili, teraz sami dzielimy się za darmo wiedzą i to z obcym mocarstwem... teraz już będą wiedzieć, pod który wagon podłożyć bombę.

. Mapy Google pytają o kolejki w ośrodkach.Z uwagi na ich długość oraz to że osoby ostanie często są pierwszymi serwery google uległy awarii.W urzędzie centralnym postanowiono powołać specjalny zespół ekspertów aby policzył długość kolejek. Dzięki wytężonej pracy eksperci policzyli długość i okazało sie, że tylko czasem są opóźnienia spowodowane zdarzeniami niezależnymi od organu. Za trud i pracę zostali odznaczeni.

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt