wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Kolebka Polski w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-07-10| artykuł sponsorowany | Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt

Szkolenia UAVO, drony, fotogrametria, teledetekcja, GIS i geodezja. Ośrodek Szkoleniowy NaviGate

Firma NaviGate Sp. z o.o. – autoryzowany dystrybutor marek Spectra, Trimble, DJI Enterprise, MicaSense, Pix4D oraz Agisoft, realizująca od lat specjalistyczne szkolenia z zakresu technologii GIS i geodezji dla jednostek administracji publicznej, firm komercyjnych oraz klientów indywidualnych, znacznie poszerza ofertę kursów o technologie związane z bezzałogowymi statkami powietrznymi i uruchamia Ośrodek Szkoleniowy.


Szkolenia UAVO, drony, fotogrametria, teledetekcja, GIS i geodezja. Ośrodek Szkoleniowy NaviGate

W ramach działalności Ośrodka NaviGate kursanci będą mogli odbyć szkolenia przygotowujące do egzaminu w celu uzyskania świadectwa kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (drona). Szkolenia UAVO przeznaczone są dla osób, które chcą wykonywać loty w zasięgu wzroku (VLOS) i poza zasięgiem wzroku (BVLOS), a także zdobyć uprawnienia instruktora UAVO INS. Oprócz tego prowadzone są kursy, gdzie można zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu zastosowania dronów w różnych branżach m.in.: geodezji, budownictwie, leśnictwie, rolnictwie, archeologii czy ochronie środowiska. Firma NaviGate Sp. z o.o. w zakresie szkoleń UAVO wpisana jest do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego pod numerem 264RPS-07/2018.

Ośrodek Szkoleniowy NaviGate specjalizuje się w szkoleniach z zakresu bezzałogowych statków powietrznych (UAVO), fotogrametrii i teledetekcji niskiego pułapu oraz GIS i geodezji. Kadrę Ośrodka stanowią instruktorzy z wykształceniem kierunkowym oraz bogatym doświadczeniem zdobytym podczas realizacji projektów komercyjnych. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów i ukierunkowane na zdobywanie wiedzy praktycznej przez kursantów. Firma NaviGate posiada autoryzację producentów, dla których jest dystrybutorem, zarówno na prowadzenie szkoleń produktowych, jak i specjalistycznych.

Ośrodek działa na obszarze całej Polski. Szkolenia regularnie odbywają się m.in. w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy i Gdańsku. Dodatkowo firma NaviGate umożliwia organizację szkoleń dedykowanych z indywidualnym programem, czasem trwania, liczbą kursantów i miejscem, dostosowanych do potrzeb Klienta.

Informacje na temat dostępnych szkoleń, najbliższych terminów, cen oraz pełnych programów, jak też informacje szczegółowe o Ośrodku Szkoleniowym NaviGate można znaleźć na nowo uruchomionej stronie www: szkolenia.navigate.pl

NaviGate


«« powrót

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt