wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-07-10| artykuł sponsorowany | Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt

Szkolenia UAVO, drony, fotogrametria, teledetekcja, GIS i geodezja. Ośrodek Szkoleniowy NaviGate

Firma NaviGate Sp. z o.o. – autoryzowany dystrybutor marek Spectra, Trimble, DJI Enterprise, MicaSense, Pix4D oraz Agisoft, realizująca od lat specjalistyczne szkolenia z zakresu technologii GIS i geodezji dla jednostek administracji publicznej, firm komercyjnych oraz klientów indywidualnych, znacznie poszerza ofertę kursów o technologie związane z bezzałogowymi statkami powietrznymi i uruchamia Ośrodek Szkoleniowy.


Szkolenia UAVO, drony, fotogrametria, teledetekcja, GIS i geodezja. Ośrodek Szkoleniowy NaviGate

W ramach działalności Ośrodka NaviGate kursanci będą mogli odbyć szkolenia przygotowujące do egzaminu w celu uzyskania świadectwa kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (drona). Szkolenia UAVO przeznaczone są dla osób, które chcą wykonywać loty w zasięgu wzroku (VLOS) i poza zasięgiem wzroku (BVLOS), a także zdobyć uprawnienia instruktora UAVO INS. Oprócz tego prowadzone są kursy, gdzie można zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu zastosowania dronów w różnych branżach m.in.: geodezji, budownictwie, leśnictwie, rolnictwie, archeologii czy ochronie środowiska. Firma NaviGate Sp. z o.o. w zakresie szkoleń UAVO wpisana jest do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego pod numerem 264RPS-07/2018.

Ośrodek Szkoleniowy NaviGate specjalizuje się w szkoleniach z zakresu bezzałogowych statków powietrznych (UAVO), fotogrametrii i teledetekcji niskiego pułapu oraz GIS i geodezji. Kadrę Ośrodka stanowią instruktorzy z wykształceniem kierunkowym oraz bogatym doświadczeniem zdobytym podczas realizacji projektów komercyjnych. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów i ukierunkowane na zdobywanie wiedzy praktycznej przez kursantów. Firma NaviGate posiada autoryzację producentów, dla których jest dystrybutorem, zarówno na prowadzenie szkoleń produktowych, jak i specjalistycznych.

Ośrodek działa na obszarze całej Polski. Szkolenia regularnie odbywają się m.in. w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy i Gdańsku. Dodatkowo firma NaviGate umożliwia organizację szkoleń dedykowanych z indywidualnym programem, czasem trwania, liczbą kursantów i miejscem, dostosowanych do potrzeb Klienta.

Informacje na temat dostępnych szkoleń, najbliższych terminów, cen oraz pełnych programów, jak też informacje szczegółowe o Ośrodku Szkoleniowym NaviGate można znaleźć na nowo uruchomionej stronie www: szkolenia.navigate.pl

NaviGate


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS