Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-10-23| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Imprezy

Wkrótce konferencja o GIS w branżach sieciowych


Centrum Promocji Informatyki organizuje 30 października w Warszawie VIII edycję konferencji z cyklu „Teleinformatyka w przedsiębiorstwach sieciowych. GIS w branżach sieciowych. Zarządzanie majątkiem spółek dystrybucyjnych”.

Głównym celem konferencji jest edukacja w zakresie istoty i wykorzystania GIS, a także pokazanie najnowszych rozwiązań przygotowanych dla odbiorcy sieciowego. Konferencja kierowana jest z jednej strony do wykonawców, z drugiej zaś do odbiorców usług i aplikacji GIS: od firm geomatycznych, po właścicieli sieci energetycznych i gazowych, przedsiębiorstw ropociągowych i wodociągowych oraz do wszystkich aktualnych klientów odbiorców GIS.
W programie spotkania znalazły się m.in. wystąpienia:

Systemy GIS jako istotny element zarządzania majątkiem firmy energetycznej; Telemetria i systemy obsługi klienta jako czynnik budowy przewagi konkurencyjnej firm sieciowych; Czy można żyć bez GIS? Mb_GIS Utility Enterprise Edition jako narzędzie zarządzania majątkiem przedsiębiorstw sieciowych; Modelowanie procesów biznesowych przedsiębiorstw sieciowych; Efektywne wykorzystywanie nakładów poniesionych na wdrożenie systemów GIS.

Więcej informacji o konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie internetowej organizatora.

Źródło: CPI


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS