wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-04-08| Mapy, Edukacja

Konkurs kartograficzny im. Barbary Petchenik: wyniki etapu krajowego

Krajowa Komisja Konkursowa XIV Międzynarodowego Konkursu im. Barbary Petchenik dokonała oceny ponad 500 prac nadesłanych na tegoroczny konkurs pod hasłem „Kochamy mapy”. Tym samym rozstrzygnięta została tegoroczna polska edycja tego konkursu skierowanego do uczniów klas V-VIII.


Konkurs kartograficzny im. Barbary Petchenik: wyniki etapu krajowego

Wyróżniono trzydzieści prac, których autorzy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Spośród wyróżnionych prac wybrano sześć najlepszych, które wezmą udział w wystawie i konkursie ogólnoświatowym podczas obrad Międzynarodowej Asocjacji Kartograficznej w Tokio w lipcu tego roku.

Autorzy prac zakwalifikowanych do etapu międzynarodowego (w kolejności alfabetycznej):
Agata Filipiak – „Kochamy mapy”, Szkoła Podstawowa im. Wiosny Ludów, Książ Wielkopolski,
Dorian Kaźmierczak – „Razem tworzymy świat”, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Kusocińskiego, Przytoczna,
Kacper Koster – „Ziemia wydaje piękne dźwięki”, Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego, Trzcińsko-Zdrój,
Michalina Motyka – „Mapa oknem na świat”, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego, Chorzów,
Zuzanna Paziewska – „Mapa jest twoim drogowskazem”, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego, Ożarów Mazowiecki,
Natalia Węglowska – „Pierwsza Mapa”, Szkoła Podstawowa nr 354 im. Adama Asnyka, Warszawa.

Zobacz najlepsze prace

Zobacz pozostałe wyróżnione prace

Źródło: OKPTG, AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS