wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-04-04| Geodezja, GIS, Mapy, Firma

Spory wzrost odwiedzin geoportali Geo-Systemu

W marcu br. Geoportal Otwartych Danych Przestrzennych (polska.e-mapa.net) uzyskał ponad 114 tys. odwiedzin. Jest to wynik rekordowy, przewyższający poprzednie miesiące o ponad 30 tys. – chwali się administrator serwisu, firma Geo-System.


Spory wzrost odwiedzin geoportali Geo-Systemu <br />
Wykres odwiedzin GODP za ostatni rok w podziale na miesiące
Wykres odwiedzin GODP za ostatni rok w podziale na miesiące

Łącznie wszystkie portale w technologii e-mapa.net (w tym powiatowe i gminne) od początku 2018 roku odnotowują niezmiennie ponad 700 tys. odwiedzin miesięcznie, natomiast w marcu liczba ta zbliżyła się do miliona. Jest to znaczący wzrost, który w porównaniu do poprzedzającego miesiąca różni się o ponad 150 tys. – zwraca uwagę Geo-System.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Widzę że ludzie listy piszą. No to ja też sobie pozwolę. ;)
odpowiedz zgłoś
RSS warto dodać bloga tej firmy do czytnika RSSa. Będziesz wiedział ile i jakich artykułów firma publikuje, bo nie wszystkie trafiają jak widać na geoforum.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
Zapowiada się drugi miesiąc spadków odwiedzin na geoportalu. Będzie o tym artykuł podobny do powyższego ?
 1 
odpowiedz zgłoś
do frustratów Merolami jeżdżą stare #$%!!ziele. Geodeci jeżdżą Jeep-ami :) Yeah !
 3 
 3 
odpowiedz zgłoś
Jasne tworzenie kolejnych wms bez poprawy danych Merope dane tylko od państwa. Nikt inny nie jest tak głupi żeby taka jakość zamawiać.
odpowiedz zgłoś
czytelnik Masz prawo nie rozumieć. Dlatego prezes banku jeździ merolem, a ty nie :(
odpowiedz zgłoś
Czujny obserwatorze nie odnotowalem w związku z rzekomym wzrostem oglądalności jakiegoś portalu żeby dane się poprawiły albo ludziom w geodezji żyło się lepiej. Jak ktoś się nudzi to się podnieca statystykami. Prezesi tak mają że ich to z nieznanego mi powodu to cieszy, a to że coś gdzieś podłączono żeby wygenerować większy ruch oparty zresztą głównie o usługi geoportalu. Ale dobrze żeby nie było cieszę się że ludzi oglądających ten portal jest więcej. Tyle że takie informacje są okropnie nudne.
odpowiedz zgłoś
To poczytajmy 114 tys odwiedzin to nie 114 tys unikalnych użytkowników. Od początku 2018 roku to rzeczywiście wynik. Szkoda że nie od 2010. A podpis GODP rozumiem że oznacza Gay Open Directory Project czy coś innego ?
 2 
 3 
odpowiedz zgłoś
do czujny niestety w punkt, statystyki powinny spadać wtedy zapanuje powszechna szczęśliwość.
 3 
 2 
odpowiedz zgłoś
obraz polskiej geodezji jednym zdaniem jednym rosną statystyki innym gula
 4 
 2 
odpowiedz zgłoś
PR i promocja Komisja śledcza to świetny PR-owski pomysł!!! Cała Polska będzie o nas mówiła i w końcu nie będą mylić geodety z geologiem. Uważam, że GUGIK powinien poważnie to rozważyć, albo ktoś inny.
 3 
odpowiedz zgłoś
Widzę że rozmywa że tematów ruszyli do akcji. Swoją drogą GGK posiada jeszcze udziały w Geo-systemie ? A może ktoś z rodziny ? ;)
 2 
 7 
odpowiedz zgłoś
. Czy łączenie funkcji publicznych z prywatnymi jest moralne i etyczne? Jestem pełen obaw, że są to funkcje których nie da się połączyć.Potwierdzeniem tej tezy są ruchy kadrowe. Wydaje się być przesądzone, że rozliczyć obecne działania może tylko specjalna komisja śledcza.
 8 
 14 
odpowiedz zgłoś
Nie palimy obywatelu majorze, grillujemy.
 1 
 6 
odpowiedz zgłoś
hmm? co tam palicie Stopczyk?
 4 
 1 
odpowiedz zgłoś
Kieg Wystarczy wyjaśnić po co zostały podpięte do Geoportalu usługi KIEG i wszystko jasne. Jak nowy GGK zorientuje się co to za cudowne usługi i do czego są przydatne to zapewne statystyki będą nieco inne:(
 1 
odpowiedz zgłoś
bardzo dobry pomysł firmy generalnie odpowiadają na zaczepki na forum, więc to słuszna ścieżka.
 1 
odpowiedz zgłoś
Podobno prezes jest murzynem, a ja rozumiesz chciałbym wiedzieć na pewno co robią, gdzie przekazują. Takie, rozumiesz
 6 
 8 
odpowiedz zgłoś
podobno zjadają na śniadanie z dżemem.
 6 
 7 
odpowiedz zgłoś
Super a gdzie klauzula informacyjna co robicie z metadanymi internautów ?
 3 
 7 
odpowiedz zgłoś
20 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS