wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-04| Geodezja, GIS, Mapy, Firma

Spory wzrost odwiedzin geoportali Geo-Systemu

W marcu br. Geoportal Otwartych Danych Przestrzennych (polska.e-mapa.net) uzyskał ponad 114 tys. odwiedzin. Jest to wynik rekordowy, przewyższający poprzednie miesiące o ponad 30 tys. – chwali się administrator serwisu, firma Geo-System.


Spory wzrost odwiedzin geoportali Geo-Systemu <br />
Wykres odwiedzin GODP za ostatni rok w podziale na miesiące
Wykres odwiedzin GODP za ostatni rok w podziale na miesiące

Łącznie wszystkie portale w technologii e-mapa.net (w tym powiatowe i gminne) od początku 2018 roku odnotowują niezmiennie ponad 700 tys. odwiedzin miesięcznie, natomiast w marcu liczba ta zbliżyła się do miliona. Jest to znaczący wzrost, który w porównaniu do poprzedzającego miesiąca różni się o ponad 150 tys. – zwraca uwagę Geo-System.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Widzę że ludzie listy piszą. No to ja też sobie pozwolę. ;)

RSS warto dodać bloga tej firmy do czytnika RSSa. Będziesz wiedział ile i jakich artykułów firma publikuje, bo nie wszystkie trafiają jak widać na geoforum.

Zapowiada się drugi miesiąc spadków odwiedzin na geoportalu. Będzie o tym artykuł podobny do powyższego ?

do frustratów Merolami jeżdżą stare #$%!!ziele. Geodeci jeżdżą Jeep-ami :) Yeah !

Jasne tworzenie kolejnych wms bez poprawy danych Merope dane tylko od państwa. Nikt inny nie jest tak głupi żeby taka jakość zamawiać.

czytelnik Masz prawo nie rozumieć. Dlatego prezes banku jeździ merolem, a ty nie :(

Czujny obserwatorze nie odnotowalem w związku z rzekomym wzrostem oglądalności jakiegoś portalu żeby dane się poprawiły albo ludziom w geodezji żyło się lepiej. Jak ktoś się nudzi to się podnieca statystykami. Prezesi tak mają że ich to z nieznanego mi powodu to cieszy, a to że coś gdzieś podłączono żeby wygenerować większy ruch oparty zresztą głównie o usługi geoportalu. Ale dobrze żeby nie było cieszę się że ludzi oglądających ten portal jest więcej. Tyle że takie informacje są okropnie nudne.

To poczytajmy 114 tys odwiedzin to nie 114 tys unikalnych użytkowników. Od początku 2018 roku to rzeczywiście wynik. Szkoda że nie od 2010. A podpis GODP rozumiem że oznacza Gay Open Directory Project czy coś innego ?

do czujny niestety w punkt, statystyki powinny spadać wtedy zapanuje powszechna szczęśliwość.

obraz polskiej geodezji jednym zdaniem jednym rosną statystyki innym gula

PR i promocja Komisja śledcza to świetny PR-owski pomysł!!! Cała Polska będzie o nas mówiła i w końcu nie będą mylić geodety z geologiem. Uważam, że GUGIK powinien poważnie to rozważyć, albo ktoś inny.

Widzę że rozmywa że tematów ruszyli do akcji. Swoją drogą GGK posiada jeszcze udziały w Geo-systemie ? A może ktoś z rodziny ? ;)

. Czy łączenie funkcji publicznych z prywatnymi jest moralne i etyczne? Jestem pełen obaw, że są to funkcje których nie da się połączyć.Potwierdzeniem tej tezy są ruchy kadrowe. Wydaje się być przesądzone, że rozliczyć obecne działania może tylko specjalna komisja śledcza.

Nie palimy obywatelu majorze, grillujemy.

hmm? co tam palicie Stopczyk?

Kieg Wystarczy wyjaśnić po co zostały podpięte do Geoportalu usługi KIEG i wszystko jasne. Jak nowy GGK zorientuje się co to za cudowne usługi i do czego są przydatne to zapewne statystyki będą nieco inne:(

bardzo dobry pomysł firmy generalnie odpowiadają na zaczepki na forum, więc to słuszna ścieżka.

Podobno prezes jest murzynem, a ja rozumiesz chciałbym wiedzieć na pewno co robią, gdzie przekazują. Takie, rozumiesz

podobno zjadają na śniadanie z dżemem.

Super a gdzie klauzula informacyjna co robicie z metadanymi internautów ?

20 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt