wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-09| Mapy, Imprezy

Wystawa na 100-lecie odzyskania niepodległości

Dzisiaj (9 listopada) w gmachu Collegium Geographicum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyło się otwarcie wystawy map, szkiców i fotografii z prac geodezyjno-kartograficznych na mocy Traktatu Wersalskiego z 1919 r.


Wystawa na 100-lecie odzyskania niepodległości

Wystawa ukazuje wynik zabiegów dyplomatycznych po powstańczych walkach Wielkopolan w ramach obrad traktatowych, w których do sukcesu wytyczenia zachodniej granicy niepodległej Polski przyczyniła się Komisja do Spraw Polskich.

Ekspozycję przygotował Zakład Kartografii i Geomatyki UAM we współpracy ze Stowarzyszeniem Geodetów Polskich Oddział Wielkopolski w Poznaniu.

Wystawa będzie dostępna do 19 listopada br.

Źródło: UAM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. można gdzieś w necie to zobaczyć?

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt