wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-11-09| Mapy, Imprezy

Wystawa na 100-lecie odzyskania niepodległości

Dzisiaj (9 listopada) w gmachu Collegium Geographicum Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyło się otwarcie wystawy map, szkiców i fotografii z prac geodezyjno-kartograficznych na mocy Traktatu Wersalskiego z 1919 r.


Wystawa na 100-lecie odzyskania niepodległości

Wystawa ukazuje wynik zabiegów dyplomatycznych po powstańczych walkach Wielkopolan w ramach obrad traktatowych, w których do sukcesu wytyczenia zachodniej granicy niepodległej Polski przyczyniła się Komisja do Spraw Polskich.

Ekspozycję przygotował Zakład Kartografii i Geomatyki UAM we współpracy ze Stowarzyszeniem Geodetów Polskich Oddział Wielkopolski w Poznaniu.

Wystawa będzie dostępna do 19 listopada br.

Źródło: UAM


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
. można gdzieś w necie to zobaczyć?

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt