wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-09-12| Sprzęt, Firma, Software

Leica Geosystems Geospatial Imaging przejęła dwie europejskie firmyLeica Geosystems rozszerza sieć sprzedaży we Włoszech i Skandynawii. Jak podała Leica Geosystems Geospatial Imaging, szwedzka firma T-Kartor została autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Leica Geosystems na terenie Skandynawii.

Z kolei włoska spółka Planetek będzie pełniła tę rolę we Włoszech.
T-Kartor (z Kristianstad) istnieje od ponad 20 lat, zatrudnia 100 osób i działa głównie na terenie Szwecji, Danii i Norwegii. Firma będzie obecnie prowadziła sprzedaż produktów Leiki oraz obsługę serwisową i szkolenia w sektorze geospatial.
Istniejąca od 1994 r. firma Planetek (Bari) była dystrybutorem oprogramowania firmy ER Mapper we Włoszech. Z chwilą przejęcia w maju br. przez Leica Geosystems firmy australijskiej kwestią czasu było przejęcie Planetek. Włosi będą prowadzili usługi w ramach całej oferty firmy Leica Geosystems, w szczególności rozwiązań z dziedziny teledetekcji, fotogrametrii i wizualizacji.
Leica Geosystems Geospatial Imaging powstała w 2001 r. W wyniku przejęcia przez Leikę firmy ERDAS Inc. i LH Systems jest częścią szwedzkiej grupy Hexagon. Siedziba firmy znajduje się w Norcross k. Atlanty (USA).

Źródło: Leica Geosystems


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS