Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2018-04-11| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Firma, Przetargi

Umowa na ortofoto dla dolnośląskich gmin podpisana

Konsorcjum 10 gmin z północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego podpisało przetarg na wykonanie zdjęć lotniczych, numerycznego modelu terenu oraz ortofotomapy.


Umowa na ortofoto dla dolnośląskich gmin podpisana

Zdjęcia mają być pozyskane jeszcze wiosną tego roku w rozdzielczości nie gorszej niż 5 cm przy pokryciu podłużnym przynajmniej 60% i poprzecznym minimum 30%. Obrazy pokryją następujące gminy wraz z buforem 500 m: Bolesławiec (gminy miejską i wiejską), Gromadka, Lwówek Śląski (gminę i miasto), Zawidów, Nowogrodziec, Osiecznica, Sulików, Warta Bolesławiecka oraz Zagrodno.

W postępowaniu wpłynęły dwie oferty. Najkorzystniejszą przedstawiła firma MGGP Aero, która gotowa jest wykonać zdjęcia za 535 tys. zł (to 92% budżetu zamawiającego). W przetargu wystartowało także konsorcjum spółek OPEGIEKA Elbląg i Gispro Szczecin z ofertą o wartości 725 tys. zł.

Zamówienie jest częścią projektu „Budowa Systemu Informacji Przestrzennej oraz rozwój e-usług publicznych i elektronicznych usług administracyjnych w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego” o wartości 15,7 mln zł dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego. W jego ramach w listopadzie ubiegłego roku podpisano umowę opiewającą na 2,83 mln zł na utworzenie wspólnego systemu informacji przestrzennej.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS