wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Bielsko-Biała w OSM
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-12-19| Software

Bentley prezentuje usługi CONNECTservices

Bentley Systems ogłosił wprowadzenie SELECT CONNECTservices – nowych usług opartych na platformie Azure, które zapewniają subskrybentom aplikacji Bentley kompleksowe korzyści związane ze szkoleniami, mobilnością i współpracą.


Bentley prezentuje usługi CONNECTservices

Usługi CONNECTservices, będące najważniejszą aktualizacją programu SELECT od jego powstania, zapewniają nowe korzyści dla wszystkich subskrybentów aplikacji firmy Bentley, niezależnie od tego, czy posiadają oni licencje SELECT, licencje wieczyste, abonamenty Enterprise License Subscriptions (ELS) czy Cloud Services Subscriptions (CSS) na licencje czasowe.

Usługi CONNECTservices obejmują: Adaptacyjne Usługi Szkoleniowe, Osobiste Usługi Mobilne, oraz Usługi ProjectWise Connection:

Adaptacyjne Usługi Szkoleniowe

Biegłość subskrybentów w obsłudze aplikacji jest teraz rozwijana przy pomocy CONNECT Advisor, nowej usługi wewnątrz aplikacji, która zapewnia kontekstową i spersonalizowaną naukę. Pomoce szkoleniowe zapewniane wcześniej za pośrednictwem opcjonalnych subskrypcji LEARN są obecnie udostępniane każdemu subskrybentowi aplikacji firmy Bentley. Usługi obejmują pomoc w szybkim rozpoczęciu pracy przez nowych użytkowników, umieszczone wewnątrz aplikacji filmy wyjaśniające jej funkcje, filmy ukazujące procesy prac, a także kursy na żądanie, szkolenia wirtualne w czasie rzeczywistym, spersonalizowane ścieżki szkoleń i mapy wiedzy oraz inne.

Osobiste Usługi Mobilne

Subskrybenci aplikacji korzystają z nieograniczonego dostępu do aplikacji mobilnych firmy Bentley, co gwarantuje im dostęp do odpowiednich informacji projektowych w czasie i miejscu, w którym ich potrzebują — w biurze, w terenie lub na obiekcie. Członkowie zespołu projektowego mogą uzyskać dostęp do danych projektu, komunikować się z innymi członkami zespołu, zgłaszać i rozwiązywać problemy oraz wiele więcej. Aplikacje mobilne firmy Bentley na systemy iOS, Android i Windows obejmują: ProjectWise Edge Mobile, ProjectWise WorkSite, Bentley Navigator Mobile, OpenRoads Navigator Mobile i Bentley Map Mobile.

Usługi ProjectWise Connection

Nowe usługi pozwalają subskrybentom aplikacji firmy Bentley uzyskiwać dostęp do treści BIM i standardów wspierających modelowanie projektu, modelowanie analityczne, modelowanie rzeczywistości i modelowanie budowy oraz pozwalają bezpiecznie udostępniać aplikacje i inne informacje za pośrednictwem usług w chmurze Azure. Abonenci aplikacji są również w stanie zarządzać problemami i rozwiązywać je oraz tworzyć, wysyłać, śledzić paczki wysyłkowe, dokumenty i zapytania o informacje (RFI) oraz zarządzać nimi. Zespoły korzystają z paneli informacyjnych w celu przeglądania statusu projektu i oceny wydajności projektu.

Greg Bentley, prezes zarządu firmy Bentley, powiedział na temat usług CONNECTservices: „Użytkownicy naszych aplikacji i ich organizacje słusznie stawiają cyfryzację jako swój priorytet biznesowy. Uważam, że w naszej własnej działalności w Bentley Systems powinniśmy być tak samo odpowiedzialni i w pełni wykorzystać usługi w chmurze w celu rozwinięcia możliwości dotyczące szkoleń, mobilności i współpracy naszych użytkowników. W ramach cyfryzacji zapewniamy subskrybentom naszych aplikacji wewnętrzne usługi Microsoft Azure. Dzięki usługom CONNECTservices nasz wkład w sukces projektu użytkownika nie ogranicza się do plików wykonawczych aplikacji i udzielania niekiedy wsparcia technicznego. Obecnie, dzięki usługom Azure w chmurze, nasze „połączone” wsparcie techniczne dla aplikacji jest nieustanne i kontekstowe, uwzględnia ono tempo nauki użytkowników, ich urządzenia, zespoły i kalendarz.

Źródło: Bentley Systems Polska


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt