Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-11-16| Geodezja, Teledetekcja, Sprzęt, Software

SKANOWANIE LASEROWE już do pobrania

Na Geoforum.pl dostępna jest już najnowsza edycja bezpłatnego niezbędnika SKANOWANIE LASEROWE.


SKANOWANIE LASEROWE już do pobrania

Tradycyjnie publikujemy w nim tabelaryczne zestawienia: skanerów laserowych (34 pozycje), tachimetrów skanujących (7 instrumentów) oraz programów do obróbki chmur punktów (52 różnych aplikacji). Uzupełnieniem są trzy artykuły nt. nowości sprzętowych.

Dodatek daje także przegląd najciekawszych realizacji z wykorzystaniem technologii naziemnego skanowania laserowego. Swoimi doświadczeniami dzielą się przedstawiciele aż siedmiu firm. W bogato ilustrowanych artykułach przedstawiamy szczegóły pomiarów podziemnych korytarzy kopalni, skanowania elektrowni i infrastruktury elektroenergetycznej czy wykorzystania skanerów przez projektantów i architektów.

Aby dotrzeć do jak najszerszego grona specjalistów, redakcja Geoforum.pl udostępnia dodatek bezpłatnie w formie PDF-a oraz e-booka. Zachęcamy do przeglądania, drukowania i dzielenia się nim ze znajomymi!

Pobierz w formacie PDF
Przeglądaj jako e-book

Redakcja


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Testy skanera SPL w Kopenhadze
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS