wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak oszukać GPS?
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-11-09| Przetargi

Rusza modernizacja ropczycko-sędziszowskiego zasobu

Starostwo w Ropczycach zawarło umowy na modernizację EGiB, utworzenie baz GESUT i BDOT500 oraz cyfryzację powiatowego zasobu.


Rusza modernizacja ropczycko-sędziszowskiego zasobu

Przedmiot zamówienia obejmuje:
• modernizację ewidencji gruntów i budynków, dostosowanie baz danych EGiB wybranych obrębów do zgodności z pojęciowym modelem danych EGiB (określonym w rozporządzeniu w sprawie ewidencji gruntów i budynków) oraz włączenie tej bazy do zintegrowanego systemu informacji o nieruchomościach (ZSIN),
• poprawę jakości i aktualności danych ewidencji gruntów i budynków,
• utworzenie baz BDOT500 oraz GESUT,
• harmonizację bazy EGiB z bazami GESUT oraz BDOT500,
• cyfryzację powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego polegającą na skanowaniu i utworzeniu metadanych dla wybranej dokumentacji geodezyjno-kartograficznej.

Prace mają zostać wykonane do końca października przyszłego roku.

Zamówienie podzielono na dwie części dotyczące gmin:
• część I – Ostrów;
• część II – Wielopole.

Część I za 1,12 mln zł zrealizuje firma OPGK Rzeszów. Umowę na cz. II podpisano natomiast z firmą Geomap z Dębicy – wartość kontraktu wynosi 1,50 mln zł.

Przetarg realizowany jest w ramach projektu „Podkarpacki system informacji przestrzennej (PSIP)”, który uzyskał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Podkarpackiego na lata 2014-2020.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt