wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-09-26| GNSS, Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software, Imprezy

Ruszają targi Intergeo

Dziś (26 września) w Berlinie ruszają międzynarodowe targi geodezyjne Intergeo. Czego możemy się po nich spodziewać?


Ruszają targi Intergeo

Podobnie jak w poprzednich latach z pewnością nie zabraknie fotogrametrycznych dronów, a także przeznaczonych dla nich sensorów i oprogramowania. Wystawcy prezentujący ofertę z tego zakresu zostali nawet zgrupowani w oddzielnej hali. Znajdziemy tam m.in. stoiska polskich producentów dronów – firm Novelty RPAS, MSP oraz Flytech UAV. Oprócz tego na zwiedzających zainteresowanych technologiami bezzałogowymi czekają pokazy maszyn na wolnym powietrzu oraz seria krótkich wykładów pod hasłem Interaerial Solutions.

Oczywiście drony to tylko niewielki wycinek tematyczny tegorocznych targów Intergeo. Poza wspomnianą halą z technologiami bezzałogowymi na zwiedzających czeka jeszcze 5 kolejnych, gdzie znajdziemy różnorodne instrumenty, aplikacje i usługi dla geodezji, kartografii i GIS-u. Łącznie na Intergeo 2017 ma być aż 575 stoisk, a więc o kilkadziesiąt więcej niż w latach poprzednich.

Zapewne na wielu z nich będzie się przewijać temat inteligentnych miast. Organizatorzy przewidzieli zresztą serię wykładów poświęconych temu zagadnieniu – będą się odbywać pod hasłem Smart City Solutions.

Dodajmy, że oprócz trzech wspomnianych firm, nasz kraj na targach reprezentować będą również Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne oraz producent instrumentów dla geodezji i budownictwa – spółka Lamigo z Gorzowa Wielkopolskiego.

Jak co roku na Intergeo nie zabraknie również redakcji Geoforum.pl. Zachęcamy do śledzenia naszej relacji zarówno na portalu, jak i Facebooku oraz Twitterze

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Pix4D https://pix4d.com/machine-learning-meets-photogram metry/

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt