wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-09-22| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Software, Imprezy

Zapowiedź konferencji HxGN Local Poland 2017

Firma Intergraph Polska zaprasza na konferencję HxGN Local Poland 2017, która odbędzie się w Warszawie w dniach 16-17 listopada. Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, poświęcona jest najlepszym rozwiązaniom geoinformatycznym oraz innowacyjnym systemom wykorzystywanym przez administrację publiczną, organizacje wojskowe, służby związane z bezpieczeństwem publicznym, a także firmy zarządzające infrastrukturą transportową oraz telekomunikacyjną.


Zapowiedź konferencji HxGN Local Poland 2017

HxGN Local Poland 2017 skupia dywizje Hexagonu pod jednym dachem, zapewniając doskonałą arenę do wymiany pomysłów i doświadczeń, nawiązania współpracy między przedstawicielami różnych organizacji i branż oraz odkrywania najnowszych rozwiązań technologicznych, które kształtują sposób, w jaki pracujemy i żyjemy.

Prelegentami konferencji będą specjaliści z zakresu informatyki, geodezji, inżynierii, zarządzania i administracji. W programie przewidziano profesjonalne warsztaty i szkolenia umożliwiające poznanie praktycznych aspektów pracy z produktami z portfolio grupy Hexagon. Uczestnicy będą mieli okazję poznać oferowane przez grupę Hexagon nowoczesne rozwiązania dla administracji publicznej, służb mundurowych, transportu, rolnictwa, przedsiębiorstw usług komunalnych oraz branży telekomunikacyjnej.

Konferencja będzie też okazją do spotkania i wymiany opinii, pomysłów i uwag z użytkownikami systemów informacji przestrzennej z różnych branż wdrażającymi innowacyjne rozwiązania geoprzestrzenne.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Robert Makłowicz.

Szczegółowe informacje na temat konferencji dostępne są na stronie www.hxgnlocal.pl

Rejestracja

Źródło: Intergraph Polska

Patronat nad konferencją HxGN Local Poland 2017 objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ups A Jachranka to nie lokowanie ? :)

lokowanie lokowanie produktu bez napisów ostrzegawczych że lokowanie ma miejsce ..

Wyczuwam lokowanie produktu.

3 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt