wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-07-20| Geodezja

Zaproszenie na konferencję nt. sieci uzbrojenia terenu

W dniach 19-20 października br. w Legnicy odbędzie się XII Konferencja Techniczna z cyklu „Koordynacja usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu”. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Legnicy.


Zaproszenie na konferencję nt. sieci uzbrojenia terenu

„Coroczne spotkania dają nam rzadką okazję do omówienia wielu zagadnień natury geodezyjno-prawnej, bo jak już to wcześniej ustaliliśmy, geodezja zaczyna być coraz bardziej zdominowana przez inne dziedziny, szczególnie zaś przez prawo i informatykę” – piszą organizatorzy konferencji. „I chociaż ustawodawca oszczędził nam w tym roku istotnych zmian prawnych, musimy być przygotowani na nieuchronne wejście w życie znowelizowanych lub zupełnie nowych, ważnych w naszej pracy przepisów. Dużymi krokami zbliża się moment uchwalenia Kodeksu urbanistyczno-budowlanego oraz zmian mających ścisły związek z jego wejściem w życie. Niezależnie od tego, czy zmiany te będą miały bezpośredni wpływ na sposób koordynacji, czy też nie, zamiar uproszczenia procedur związanych z realizacją inwestycji może okazać się znaczący również w tym zakresie. W tym roku zapraszamy w roli prelegentów osoby, które z pasją zajmują się zawodowo interesującymi nas zagadnieniami, a szczególnie miło będzie nam gościć zaproszonych przedstawicieli Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa oraz Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii”.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do 30 września.

Więcej informacji

Źródło: SGP Oddział w Legnicy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS