Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-06-02| Geodezja, Teledetekcja

Nowe władze PTFiT

Podczas zebrania sprawozdawczo-wyborczego Polskiego Towarzystwa Fotogrametrii i Teledetekcji, które odbyło się 19 maja w Warszawie, wyłoniono skład zarządu PTFIT na kadencję 2017-2021.


Nowe władze PTFiT

NOWY ZARZĄD
Przewodnicząca:
• prof. Aleksandra Bujakiewicz (Politechnika Koszalińska).

Wiceprzewodniczący:
• prof. Krystian Pyka (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie),
• dr hab. Zdzisław Kurczyński (Politechnika Warszawska),
• Jacek Uchański (Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne).

Sekretarze:
• dr Krzysztof Bakuła (PW),
• dr Artur Warchoł (ProGea 4D, Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie).

Członkowie zarządu:
• prof. Andrzej Borkowski (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu) – koordynator współpracy z Komisją I ISPRS – Sensors Systems,
• Jakub Markiewicz (PW) – koordynator współpracy z Komisją II ISPRS – Photogrammetry,
• dr hab. Marek Mróz (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie) – koordynator współpracy z Komisją III ISPRS – Remote Sensing,
• Artur Karwel (Instytut Geodezji i Kartografii) – koordynator współpracy z Komisją IV ISPRS – Spatial Information Science,
• dr hab. Piotr Sawicki (UWM) – koordynator współpracy z Komisją V ISPRS – Education and Outreach,
• Jacek Siedlik (MGGP Aero) – przewodniczący grupy roboczej PTFIT ds. aktualizacji przepisów prawnych dotyczących danych fotogrametrycznych i teledetekcyjnych.

Polskie Towarzystwo Fotogrametrii i Teledetekcji jest sekcją naukową Stowarzyszenia Geodetów Polskich. Organizację tę założono w Warszawie 13 lutego 1930 r. Zrzesza ona środowisko akademickie, administracyjne i wykonawców prac fotogrametrycznych. Działalność PTFiT wiąże się przede wszystkim z organizacją konferencji i seminariów umożliwiających wymianę pomysłów i promocję realizowanych prac związanych z fotogrametrią i teledetekcją oraz ich wykorzystania w innych dziedzinach i specjalnościach geodezji i kartografii. Członkami Polskiego Towarzystwa Fotogrametrii i Teledetekcji mogą być inżynierowie i technicy ze specjalnością z zakresu geodezji i kartografii lub inni specjaliści, posiadający osiągnięcia zawodowe w zakresie fotogrametrii i teledetekcji. Wszelkie pytania oraz zgłoszenia do współpracy z PTFiT można kierować na adres mailowy ptfit@sgp.geodezja.org.pl.

Krzysztof Bakuła (sekretarz PTFiT)


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS