Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2017-05-15| Teledetekcja, Przetargi

IBL zamawia dane teledetekcyjne

Do 19 czerwca można składać oferty w przetargu Instytutu Badawczego Leśnictwa na dostarczenie danych teledetekcyjnych dla wybranych fragmentów 22 nadleśnictw.


IBL zamawia dane teledetekcyjne <br />
fot. Wikipedia/Stormbringer76
fot. Wikipedia/Stormbringer76

Przedmiotem zamówienia jest pozyskanie podczas jednej kampanii pomiarowej:
• danych lotniczego skanowania laserowego o średniej gęstości próbkowania co najmniej 6 pkt/m2,
• zdjęć fotogrametrycznych o terenowej wielkości piksela nie większej niż 25 cm, w czerech kanałach spektralnych (R, G, B, NIR),
• ortofotomap,
• lotniczych zobrazowań hiperspektralnych o rozdzielczości przestrzennej 2,5 m dla zakresu widzialnego i bliskiej podczerwieni oraz 5 m dla średniej podczerwieni (zakres spektralny zobrazowań – 400-2500 nm, liczba kanałów – nie mniej niż 150),
dla fragmentów 22 nadleśnictw na terenie Polski Dane muszą zostać pozyskane w terminie lipiec-wrzesień 2017 roku.

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości 50 tys. zł. Kryteriami wyboru najkorzystniejszych ofert są: cena (60%), gwarancja (10%), dostarczenie dodatkowych zobrazowań hiperspektralnych (10%), dostarczenie mozaiki (20%).

Przetarg realizowany jest w ramach projektu „Opracowanie podstaw naukowych i rozwiązań metodycznych stanowiących wsparcie dla Pilotażowego Projektu Rozwojowego pn. »Leśne Gospodarstwa Węglowe«”, realizowanego przez Instytut Badawczy Leśnictwa, na podstawie umowy z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych, zawartej 7 kwietnia br.

Fragmenty nadleśnictw objęte przetargiem

DC


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS