wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-11-28| Geodezja, GIS, Mapy

Małopolskie "dziesiątki": duże konsorcja vs ErgoGIS

W przetargu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego na opracowanie 187 arkuszy map topograficznych 1:10 000 wpłynęły trzy oferty złożone przez 18 firm.


Małopolskie "dziesiątki": duże konsorcja vs ErgoGIS

W postępowaniu wystartowały dwa duże konsorcja składające się z odpowiednio 9 i 8 firm. Ich oferty przebiła jednak koszalińska firma ErgoGIS, która gotowa jest wykonać prace ponad dwa razy taniej od konkurentów.

Zestawienie ofert:
• ErgoGIS Koszalin – 874 tys. zł.
• konsorcjum firm OPGK Rzeszów, Geokart-International Rzeszów, MGGP SA Tarnów, OPGK Olsztyn, OPEGIEKA Elbląg, WPG SA Warszawa, OPGK Lublin, OPGK Kraków, ZUGiK Pryzmat Warszawa – 2,065 mln zł.
• konsorcjum firm Geomar SA Szczecin, Gispro Szczecin, Eurosystem Chorzów, GEPOL Poznań, InterTIM Suwałki, OPGK Geomap Zielona Góra, Geomat Poznań i OPGK Koszalin – 2,185 mln zł.

Budżet zamawiającego wynosi 2,08 mln zł (w tym 1,39 mln zł na zamówienie podstawowe i 0,69 mln zł na dodatkowe).

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
17 firm To nikt z 17 firm nie obliczył jaki jest budżet -przecież ich oferta jest wyższa od budżetu ok 33%
 2 
odpowiedz zgłoś
ciekawe Wydaje mi się, że dobra ekipa to zrobi, prezesi tez niektórzy zasuwaja. Zakladam ze wiekrzosc tych pracownikow wywodzi sie z opgk-ow lub wojska. A dużw firmy źle skalkulowały cenę na zimę podobno mroźną.
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
a może niby opgki lecą na stażystach z urzędu pracy, więc już cemy zarżnięte, ale pytanie ile prezesi na helikoptery biorą? Może ten ekocośtam prezes mniej zarabia i dwie bańki i wychodzą na swoje?
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
UDA Na pewno się nie uda :) Konkurencja nie wybaczy.
 1 
odpowiedz zgłoś
Pytanie Czy nie prowadzi to do kolejnego obniżenia płac pracowników w geodezji i pracy po godzinach za darmo ? rażąco niska cena odbije się zapewne na pracownikach, współczuję.
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
korekta Budżet zamawiającego wynosi 2,08 mln zł....? Raczej 1.33 mln...
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS