Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-11-08| GIS, Edukacja, Imprezy

Jak zapowiada się GISday w Łodzi?

16 listopada na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego już po raz szósty obchodzony będzie GISday. Patronat nad wydarzeniem objeła firma Esri Polska.


Jak zapowiada się GISday w Łodzi?
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00. Referaty przedstawią zaproszenie goście reprezentujący m.in.: • Esri Polska Sp. z o.o., • Hexagon Geospatial, • Departament Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, • TomTom, • Miejską Pracownię Urbanistyczną w Łodzi.

Tegorocznym obchodom święta użytkowników systemów informacji geograficznej towarzyszyć będzie również Turniej wiedzy o GIS. Organizatorami wydarzenia są: Zakład Geoinformacji IGMiT WNG UŁ oraz Koło Naukowe PIKSEL.

Informacje o GISday 2016 można też znaleźć na FB i stronie uczelni

Źródło: Zakład Geoinformacji UŁ


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS