wiadomościksięgarniamapa firmprenumeratareklamakontaktciasteczka
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2016-09-15| Geodezja, Firma, Software, Instytucje, Imprezy

Użytkownicy iGeoMap/ePODGiK wybrali najlepsze ODGiK-i

Dziś (15 września) podczas konferencji firmy Geo-System w Jachrance ogłoszono wyniki plebiscytu na najlepszy ośrodek dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej użytkujący rozwiązania informatyczne tej spółki.


Użytkownicy iGeoMap/ePODGiK wybrali najlepsze ODGiK-i

Wykonawcy prac geodezyjnych korzystający z systemu iGeoMap/ePODGiK najwięcej głosów oddali na PODGiK w Mińsku Mazowieckim. Werdykt nie powinien zaskakiwać, bo firma Geo-System już od lat stawia ten ośrodek za wzór wykorzystania swoich rozwiązań informatycznych. Miński PODGiK może się pochwalić m.in. wysokim stopniem cyfryzacji zasobu geodezyjnego, sprawną wymianą danych przestrzennych z miejscowymi gminami, a także wdrożeniem własnego serwisu mapowego, systemu do internetowej obsługi prac geodezyjnych czy tzw. elektronicznego operatu.

Drugą lokatę w plebiscycie zajął PODGiK w Wejherowie. Z kolei trzecie miejsce przyznano ex aequo aż trzem powiatom, które zebrały podobną liczbę głosów: garwolińskiemu, pruszkowskiemu i wołomińskiemu.Laureaci plebiscytu

Firma Geo-System przewidziała ponadto własne nagrody za wdrażanie innowacyjnych technologii iGeoMap/ePODGiK. Za udostępnienie geodetom możliwości składania elektronicznego operatu otrzymały je PODGiK-i w:
• Mińsku Mazowieckim (nagroda I stopnia), gdzie z elektronicznego operatu korzysta już około połowa użytkowników iGeoMap/ePODGiK,
• Piasecznie (II stopnia),
• Kościerzynie (III stopnia).

Firma wręczyła również wyróżnienia dla dwóch rekordzistów. Za największą liczbę prac geodezyjnych zgłoszonych przez internet nagrodzono geodetę Cezarego Urbanowicza. Z kolei za przetworzenie największej liczby prac przez iGeoMap/ePODGiK wyróżniono powiatowy ośrodek w Poznaniu.

Specjalne wyróżnienie za wspieranie innowacyjnych rozwiązań prowadzenia zasobu PZGiK otrzymał ponadto Wiesław Piątkowski – wieloletni geodeta powiatu warszawskiego zachodniego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wyniki Z bloga (geo-system.blogspot.com) wynika, ze było ok. 9/6.8/5.2, ale sam bym chętnie poznał szczegóły. Można liczyć?

Liczby Czy poznamy jakieś dane liczbowe? Ile było głosów, jakie były różnice miedzy laureatami?

Trochę niedosyt a na którym miejscu Zawiercie, Myszków i Sosnowiec???

3 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2017 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt