wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mobilne skanowanie na Motławie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2016-09-15| Geodezja, Firma, Software, Instytucje, Imprezy

Użytkownicy iGeoMap/ePODGiK wybrali najlepsze ODGiK-i

Dziś (15 września) podczas konferencji firmy Geo-System w Jachrance ogłoszono wyniki plebiscytu na najlepszy ośrodek dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej użytkujący rozwiązania informatyczne tej spółki.


Użytkownicy iGeoMap/ePODGiK wybrali najlepsze ODGiK-i

Wykonawcy prac geodezyjnych korzystający z systemu iGeoMap/ePODGiK najwięcej głosów oddali na PODGiK w Mińsku Mazowieckim. Werdykt nie powinien zaskakiwać, bo firma Geo-System już od lat stawia ten ośrodek za wzór wykorzystania swoich rozwiązań informatycznych. Miński PODGiK może się pochwalić m.in. wysokim stopniem cyfryzacji zasobu geodezyjnego, sprawną wymianą danych przestrzennych z miejscowymi gminami, a także wdrożeniem własnego serwisu mapowego, systemu do internetowej obsługi prac geodezyjnych czy tzw. elektronicznego operatu.

Drugą lokatę w plebiscycie zajął PODGiK w Wejherowie. Z kolei trzecie miejsce przyznano ex aequo aż trzem powiatom, które zebrały podobną liczbę głosów: garwolińskiemu, pruszkowskiemu i wołomińskiemu.Laureaci plebiscytu

Firma Geo-System przewidziała ponadto własne nagrody za wdrażanie innowacyjnych technologii iGeoMap/ePODGiK. Za udostępnienie geodetom możliwości składania elektronicznego operatu otrzymały je PODGiK-i w:
• Mińsku Mazowieckim (nagroda I stopnia), gdzie z elektronicznego operatu korzysta już około połowa użytkowników iGeoMap/ePODGiK,
• Piasecznie (II stopnia),
• Kościerzynie (III stopnia).

Firma wręczyła również wyróżnienia dla dwóch rekordzistów. Za największą liczbę prac geodezyjnych zgłoszonych przez internet nagrodzono geodetę Cezarego Urbanowicza. Z kolei za przetworzenie największej liczby prac przez iGeoMap/ePODGiK wyróżniono powiatowy ośrodek w Poznaniu.

Specjalne wyróżnienie za wspieranie innowacyjnych rozwiązań prowadzenia zasobu PZGiK otrzymał ponadto Wiesław Piątkowski – wieloletni geodeta powiatu warszawskiego zachodniego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wyniki Z bloga (geo-system.blogspot.com) wynika, ze było ok. 9/6.8/5.2, ale sam bym chętnie poznał szczegóły. Można liczyć?

Liczby Czy poznamy jakieś dane liczbowe? Ile było głosów, jakie były różnice miedzy laureatami?

Trochę niedosyt a na którym miejscu Zawiercie, Myszków i Sosnowiec???

3 komentarze

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt