wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-08-02| Geodezja, GIS

Ułatwienia w dostępie do zasobów Powiatowego Zakładu Katastralnego we Wrocławiu

Serwis WebEWID powiatu wrocławskiego został rozbudowany o portal przeznaczony dla rzeczoznawców majątkowych. Po Portalu Geodety, Portalu Komornika i Portalu Gminy to już czwarty moduł ułatwiający dostęp do zasobów PZK we Wrocławiu.


Ułatwienia w dostępie do zasobów Powiatowego Zakładu Katastralnego we Wrocławiu

Portal Rzeczoznawcy umożliwia zdalny dostęp do danych rejestru cen i wartości nieruchomości oraz wgląd do zbioru aktów notarialnych będących podstawą wypisów w ewidencji gruntów i budynków powiatu wrocławskiego. Dzięki integracji systemu WebEWID z usługą płatności elektronicznych PayByNet obsługa składanych wniosków jest w pełni zautomatyzowana. Płatności mogą dokonywać zarówno użytkownicy kart płatniczych Visa i MasterCard, jak i posiadacze kont bankowych w wybranych bankach.

Jak przypomina PZK, Portal Geodety umożliwia pełną obsługę zgłoszeń prac geodezyjnych i kartograficznych, Portal Komornika – zdalny dostęp do danych podmiotowych ewidencji gruntów i budynków oraz złożenie wniosku o udostępnienie informacji o nieruchomościach wskazanej osoby, natomiast Portal Gminy zapewnia wgląd w dane przedmiotowe i podmiotowe ewidencji gruntów i budynków oraz pełną obsługę w zakresie ewidencji miejscowości, ulic i adresów.

Warunkiem uzyskania dostępu do portali jest:
• złożenie wniosku o założenie konta wraz z kopią nadania uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości (Portal Rzeczoznawcy), kopią uprawnień geodezyjnych (Portal Geodety), kopią decyzji ministra sprawiedliwości o powołaniu na stanowisko komornika sądowego (Portal Komornika);
• zawarcie umowy na korzystanie z portalu (na podstawie przesłanego wniosku o założenie konta).

Źródło: wroSIP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS