Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-06-24| GNSS, Geodezja, GIS, Software

PowerGPS: nowe funkcje i obsługiwane urządzenia

Firma SkyRaster wypuściła już 14. aktualizację RTK PowerGPS II – aplikacji pomiarowej dla kontrolerów z Androidem, oraz 50. aktualizację Raportów GPS – programu do generowania raportów z pomiarów GNSS.


PowerGPS: nowe funkcje i obsługiwane urządzenia

Nowe możliwości PowerGPS obejmują zmiany w zakresie obsługi kolejnych urządzeń pomiarowych, tj.:

• dalmierza Bosch GLM50C,
• RTK Septentrio (Altus) NR2,
• RTK Spectra Precision SP60,
• RTK Ruide Nova R6 (wizualizacja elektronicznej libelli),
• RTK Kolida S680.

Ulepszeniu zostały poddane także funkcje obliczeniowe (uśrednienia oraz offsetowe). Wersja 2.09 to również lepsze wsparcie dla importu z formatów Shapefile.

Pewną rewolucją jest nowy system obsługi zgłoszeń związanych z aplikacjami. Umożliwia on użytkownikom oprogramowania głosowanie i wsparcie na zasadach crowdfundingu rozwoju nowych funkcjonalności, jakie mają się pojawić w kolejnych aktualizacjach. Co ważniejsze, system oferuje możliwość szybkiego zgłaszania uwag i sugestii związanych z oprogramowaniem, nawet z pominięciem drogi mailowej. Dzięki temu użytkownicy zyskują 24-godzinny dostęp do śledzenia postępu obsługi zgłoszeń oraz komentowania procesu realizacji wdrożenia.

Źródło: SkyRaster


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo pomaga stworzyć ekologiczne fajerwerki
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS