wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-05-10| GIS, Edukacja

Zaproszenie na Dzień Wydziału Nauk o Ziemi UMK w Toruniu

W najbliższy piątek 13 maja odbędzie się czwarty już Dzień Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.


Zaproszenie na Dzień Wydziału Nauk o Ziemi UMK w Toruniu

Główne uroczystości rozpoczną się o godzinie 13.30 w Audytorium im. Profesora Rajmunda Galona. Poznany wtedy nazwisko kolejnego (po prezydencie Torunia – Michale Zaleskim; sportowcu i olimpijczyku – Ryszardzie Olszewskim; muzyku i kompozytorze, liderze zespołu Tortilla – Maurycym Męczekalskim) Sławnego Absolwenta Wydziału, którego portret zostanie zawieszony w specjalnej Galerii.

Stałym punktem programu jest licytacja przedmiotów na rzecz Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja” w Toruniu (w ramach poprzednich edycji zebrano już ponad 6000 złotych). W tym roku licytowane będą m.in.: kolekcjonerskie wydanie „Atlasu Województwa Kujawsko-Pomorskiego” z autografami wszystkich 65 autorów map, księga „Dom daleko od domu” z autografami wielu polskich polarników, elegancko wydana książka „Rektorzy UMK w Toruniu” z autografami pięciu ostatnich rektorów uniwersytetu, zdjęcie lotnicze Gorlic wykonane w 2015 r. (dokładnie w 100 lat po pierwszym zdjęciu lotniczym z terenów Polski), a także składające się z 1000 elementów puzzle „Mapa Świata z 1630 roku Henrika Hondius”.

W programie wydarzenia jest również ogłoszenie wyników konkursów na najbardziej wymagającego i najbardziej sympatycznego wykładowcę wydziału, konkursu meteorologicznego „Synoptyk Wydziału” oraz konkursu „GPS Art.”. Po południu na akademickim boisku Orlik rozpoczną się mistrzostwa sportowe o Puchar Dziekana Wydziału w grach zespołowych.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej Wydziału Nauk o Ziemi UMK w Toruniu oraz na jego profilu na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Mieczysław Kunz (Wydział Nauk o Ziemi UMK w Toruniu)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
KNG Dahlta w Tatrach
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS