Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-02-05| Geodezja, GIS, Instytucje, Kataster

Cztery oferty pracy w GUGiK

Główny Urząd Geodezji i Kartografii ogłosił nabór kandydatów na stanowiska specjalistów w departamentach Informacji o Nieruchomościach; Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej oraz Informatyzacji i Rozwoju Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego.


Cztery oferty pracy w GUGiK

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
starszy specjalista – architekt biznesowy ZSIN w Wydziale Ewidencji Gruntów i Budynków, Departament Informacji o Nieruchomościach (praca na zastępstwo) – wykształcenie wyższe geodezyjne, 3 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie geodezji i kartografii, w szczególności w obszarze EGiB (w tym 1 rok w administracji geodezyjnej); termin składania dokumentów – 9 lutego;
specjalista do spraw dostosowania danych do wymagań ZSIN i tworzenia ZSIN w Wydziale Ewidencji Gruntów i Budynków, Departament Informacji o Nieruchomościach – wykształcenie wyższe geodezyjne, 2 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie geodezji i kartografii, w szczególności w obszarze ewidencji gruntów i budynków; termin składania dokumentów – 14 lutego;
starszy specjalista do spraw budowy i rozwoju Krajowego Systemu Zarządzania BDOT10k (KSZBDOT) wraz z centrum zapasowym w Wydziale Systemów Informacji Geograficznej i Kartografii Topograficznej (TOPO, Departament Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej – wykształcenie wyższe z zakresu geodezji, kartografii lub systemów informacji geograficznej; 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze geodezji i kartografii, w tym w szczególności znajomość systemów informacji geograficznej i zarządzania danymi przestrzennymi; termin składania dokumentów – 14 lutego;
starszy specjalista – analityk ds. budowy i udostępniania usług w Wydziale Budowy i Rozwoju SIG, Departament Informatyzacji i Rozwoju Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego – wykształcenie wyższe informatyczne, geoinformatyczne lub pokrewne; 2 lata doświadczenia zawodowego w analizie wymagań biznesowych oraz projektowaniu rozwiązań informatycznych i/lub doświadczenie z zakresu realizacji projektów informatycznych wykorzystujących środki unijne (minimum rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku); termin składania dokumentów – 15 lutego.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS