wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2016-01-04| Geodezja, GIS, Mapy

Wrocław: poszukiwany kartograf w Zakładzie Katastralnym

Powiatowy Zakład Katastralny we Wrocławiu ogłosił nabór kandydatów na stanowisko młodszy kartograf, kartograf w Pracowni Systemów Informacji Przestrzennej. Dokumenty można składać do 8 stycznia 2016 r.


Wrocław: poszukiwany kartograf w Zakładzie Katastralnym

Od kandydatów wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe geodezyjne, kartograficzne, geoinformatyczne lub pokrewne.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy obejmuje m.in. tworzenie oraz aktualizacja danych i metadanych systemu wroSIP, tworzenie i aktualizacja serwisów mapowych WWW, aktualizację stron informacyjnych WWW systemu wroSIP oraz tworzenie projektów mapowych, w tym z wykorzystaniem narzędzi 3D.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: PZK we Wrocławiu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
ktoś zrobił wrosipowi game over. Leży sobie.
 1 
odpowiedz zgłoś
ale czytanie ze zrozumieniem opanowałeś ?
 1 
odpowiedz zgłoś
konkursy Czy te nabory muszą być tak wyraźnie pod kogoś ustawiane? Nazwy firm, które musiały cię wyszkolić. Po kiego grzyba mi certyfikat ESRI, jeśli posiadam wiedzę bazodanową w środowisku ArcGIS?
 2 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS