wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-09-10| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Imprezy

Znamy już program Sympozjum Geoinformacyjnego

Już 17 września w Warszawie ruszy VIII Ogólnopolskie Sympozjum Geoinformacyjne. Właśnie poznaliśmy szczegółowy program tego wydarzenia.


Znamy już program Sympozjum Geoinformacyjnego

Spotkanie zainauguruje odsłonięcie pamiątkowej tablicy poświęconej Marianowi Brunonowi Piaseckiemu (założycielowi pierwszego w Polsce przedsiębiorstwa fotogrametrycznego). Następnie zaplanowano trzy sesje pod hasłem:
1) Fotogrametria i teledetekcja źródłem danych dla systemów informacji przestrzennej,
2) Technologie teledetekcyjne,
3) Bazy danych ? rozwój i eksploatacja.

Drugiego dnia konferencja będzie się odbywała w podwarszawskim Seorcku. W jego trakcie odbędą się cztery sesje:
1) Techniczne aspekty orientacji i wykorzystania zdjęć i chmur punktów,
2) Współczesne technologie geoinformacyjne w modelowaniu przestrzeni,
3) Wykorzystanie danych LiDAR,
4) Wykorzystanie danych fotogrametrycznych.

Organizatorem Sympozjum są: Polskie Towarzystwo Fotogrametrii i Teledetekcji, Komitet Geodezji PAN, Komisja Fotogrametrii, Teledetekcji, Kartografii i SIP, Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, Zarząd Główny Stowarzyszenia Geodetów Polskich wraz z: Komisją Geoinformatyki Polskiej Akademii Umiejętności, Stowarzyszeniem Kartografów Polskich, Oddziałem Teledetekcji i Geoinformatyki Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Oddziałem Kartograficznym Polskiego Towarzystwa Geograficznego

Program
Komunikat 4

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS