wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-07-13| GIS

Zaproponuj nową warstwę w stołecznym serwisie mapowym

Biuro Geodezji i Katastru Urzędu m.st. Warszawy, lider projektu Centralna Baza Danych Przestrzennych, zachęca do zgłaszania propozycji nowych warstw tematycznych w stołecznym serwisie mapowym.


Zaproponuj nową warstwę w stołecznym serwisie mapowym

Swoje sugestie można przesyłać na adres cbdp@um.warszawa.pl. Dane będące przedmiotem zainteresowania autorów propozycji zostaną udostępnione, jeśli pozwolą na to warunki techniczne oraz prawne.

W ramach Projektu Centralna Baza Danych Przestrzennych gromadzone oraz udostępniane są dane przestrzenne dotyczące obszaru administracyjnego miasta stołecznego Warszawy.

Źródło: Urząd m.st. Warszawy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
czytelniku biegaczu, zawód geodety to miał klasę, i jak ty to nazwałeś... aaa, renomę... no tak.:-) Miał to wszystko jeszcze 20 lat temu, a teraz się to skończyło i już nie wróci. tylko twoja kupa się nie zmienia, zawsze będzie uroczo "waniać".
 3 
odpowiedz zgłoś
żenada to fakt Faktycznie żenada ! Po prostu najlepiej nie czytać komentarzy- świat jest wtedy dużo piękniejszy, bardziej kulturalny, przyzowity a i zawód geodety jakby nabiera renomy i klasy. Po tej lekturze szybki bieg do WC.
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
wstyd Poziom tych propozycji swiadczy dobitnie o czytelnikach i jakosci tego serwisu. Szanowna redakcjo - do przemyśleń czy to naprawde powod do dumy jak czytalem w ostatnim numerze miesięcznika. Moze czas zejsc naziemię i rzetelnie ocenić to co reprezentuja artykuly ale przede wszystkim poziom targetu.
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
Może barszcz sosnowskiego?
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
do Alfa sorry pozostaje Ci tylko park w Łazienkach Królewskich, wszędzie indziej znajdziesz pełno czekolady na chodnikach, trawnikach. Masakra nigdy tego nie zapomnę i szczerze współczuję rodzicom małych dzieci.
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
psia kupa, proponuje warstwę z zaznaczeniem, które trawniki są zawalone psiema kupami bo w niektórych parkach to plaga, strach dziecko puścić luzem.
 2 
 6 
odpowiedz zgłoś
a co tam panie w "dużym" przetargu na system? bgik stał się liderem projektu, a nie zamknął jeszcze poprzedniego projektu. A mi tylko darmowe wifi zostało.
 1 
odpowiedz zgłoś
druga warstwa dla Niemców niech to będzie info z lokalizacją zrabowanych dzieł sztuki, dzieł które nigdy nie wróciły, bardzo łatwo je wycenić na stan z dziś. Pewnie nigdy ich nie odzyskamy a waluta by się przydała żeby spłacić długi po TuskoGierku
 4 
 6 
odpowiedz zgłoś
albo proponuję coś dla Merkel mapę nieruchomości, które odtworzono po II Wojnie Światowej wraz z odsetkami albo ich realną dzisiejszą wartość - do wyboru, może być płatne w złocie lub po mercedesie dla każdego Polaka ;)
 5 
 6 
odpowiedz zgłoś
proponuję warstwę "gdzie się podziały tamte prywatki".
 1 
 4 
odpowiedz zgłoś
to może zdjęcia ukośne? warstwy zgodnie z kierunkami: na północ, południe, wschód i zachód
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
11 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS