wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-05-13| GIS, Mapy, Teledetekcja, Firma, Software, Imprezy

Ruszyła rejestracja na Forum Nowych Technologii

Można się już zapisywać na Forum Nowych Technologii organizowane przez firmę Intergraph Polska Sp. z o.o. Tegoroczne spotkanie to już druga edycja nowej formuły dotychczasowej Akademii Informacji Przestrzennej.


Ruszyła rejestracja na Forum Nowych Technologii

Podobnie jak w zeszłym roku, spotkanie odbędzie się pod hasłem przewodnim – tym razem będzie to HARMONIA. Celem firmy jest pokazanie, że sama współpraca, bez odpowiedniej synchronizacji działań w celu zrealizowania wspólnej idei, nie gwarantuje odniesienia sukcesu. Poza współpracą niezbędne jest także zgodne oraz synchroniczne działanie w realizacji zamierzonego celu.

W programie konferencji eksperci, partnerzy oraz zaproszeni goście podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie tematyki: map numerycznych, zarządzania majątkiem, inteligentnych miast, przechowywania oraz archiwizacji danych, technologii pomiarowych, sensorów, a także oprogramowania. Poza bogatym programem merytorycznym organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji. Wśród nich cieszącą się dużym powodzeniem grę terenową geocaching oraz „Bieg na Banię”.

Ponadto, wrześniowe spotkanie będzie także świetną sposobnością do świętowania 25 lat Intergraph w Polsce. Z tej okazji firma szykuje wiele niespodzianek, nie tylko podczas samego Forum.

Forum Nowych Technologii odbędzie się w dniach 16-18 września w hotelu Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej. Partnerami tegorocznej konferencji są: Intergraph Process, Power & Marine (PP&M), Leica Geosystems, Hexagon Geospatial oraz IT Punkt.

Wszyscy uczestnicy, którzy zarejestrują się na Forum do 31 lipca, otrzymają 10% zniżki. Ponadto istnieje możliwość zgłoszenia własnej prezentacji i uczestnictwo w konferencji za pół ceny.

Wszystkie szczegóły, rejestracja oraz agenda spotkania dostępne są na stronach www.fnt2015.pl oraz www.intergraph.pl.

Źródło: Intergraph Polska


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS