wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-03-17| Geodezja, GIS, Sprzęt, Software, Imprezy

Zapowiedź Forum Nowych Technologii Intergraphu

W dniach 16-18 września w Hotelu Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej odbędzie się konferencja „Forum Nowych Technologii” organizowana przez firmę Intergraph Polska.


Zapowiedź Forum Nowych Technologii Intergraphu

Nowoczesne technologie są jednym z kluczowych elementów stymulujących rozwój społeczno-gospodarczy w dzisiejszym świecie. Innowacyjne systemy informatyczne wspomagają zarówno podejmowanie decyzji, jak i procesy produkcji. Doskonale widać to na przykładzie systemów informacji przestrzennej, których wdrażanie staje się niezbędne do sprawnego oraz efektywnego zarządzania gminą, miastem, powiatem czy województwem. Podobna sytuacja widoczna jest także w przypadku zarządzania sieciami energetycznymi, wodociągowymi, kanalizacyjnymi oraz teletechnicznymi. Tutaj jednak pożądane jest powiązanie z systemem informacji technicznej, gdzie zarządza się pełną dokumentacją o obiektach sieciowych.

Intergraph Polska posiada wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu i wdrażaniu systemów informatycznych bazujących na obu tych technologiach. Aby się nim podzielić, firma zaprasza na kolejną odsłonę Forum Nowych Technologii. Partnerami tegorocznej konferencji są: Intergraph Process, Power & Marine (PP&M), Leica Geosystems, Hexagon Geospatial oraz IT Punkt. W nawiązaniu do hasła zeszłorocznego Forum – „współpraca”, firmy wspólnie przygotują agendę tak, aby każdy z uczestników bez względu na branżę, z której się wywodzi, znalazł coś dla siebie.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Źródło: Intergraph Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wapno - krajobraz po katastrofie
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS