wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-02-06| GIS, Edukacja, Imprezy

Planuj, twórz, zarządzaj. GIS w gospodarce przestrzennej

To hasło ogólnopolskiej konferencji naukowej organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej działające przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Wydarzenie zaplanowano na 7-8 maja br. na terenie kampusu SGGW w Warszawie.


Planuj, twórz, zarządzaj. GIS w gospodarce przestrzennej
Podstawowym celem konferencji jest pokazanie narzędzi systemów informacji przestrzennej (GIS) związanych z szeroko rozumianą gospodarką przestrzenną w sferze administracyjno-społecznej oraz gospodarczej. Jedna z sesji zostanie poświęcona jubileuszowi 25-lecia rozwoju technologii GIS w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Podczas dwudniowego spotkania organizatorzy planują również przeprowadzić m.in. sesje plenarne eksperckie i studenckie, warsztaty tematyczne z oprogramowania, pokazy technologii, dyskusje oraz konkursy dla uczestników. Planowana jest też organizacja zajęć praktycznych dla licealistów. Jednym z punktów konferencji będzie zaprezentowanie dorobku studentów zrzeszonych w kołach naukowych, zajmujących się problematyką gospodarki przestrzennej oraz pokazanie specyfiki kształcenia specjalistów z zakresu geoinformatyki na różnych uczelniach.

Konferencja będzie miała formę spotkania otwartego, bezpłatnego dla wszystkich – uczestnictwo wymaga jednak wcześniejszej rejestracji. Rozpoczęcie rejestracji planowane jest na: 1 marca 2015 r. (udział w konferencji), 1 kwietnia 2015 r. (udział w warsztatach). Organizatorzy przewidują możliwość udziału w konferencji kilkuset osób.

Patronat medialny nad konferencją objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Komunikat 1

Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS