Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-04-05| Mapy, Teledetekcja, Firma

Intermap, GeoContent i zdjęcia lotnicze Niemiec


Firmy Intermap Technologies i GeoContent GmbH zawarły umowę, na mocy której będą wspólnie dostarczały rozwiązania geoprzestrzenne na rynek niemiecki.

Porozumienie dotyczy przede wszystkim wysokorozdzielczych zdjęć lotniczych i zestawu szczegółowych danych 3D.
GeoContent to jedyny w Niemczech dostawca zdjęć lotniczych wysokiej jakości dla całego kraju. Są one sygnowane markę „Digitale Luftbildkarte” lub „DLK”. Są to zdjęcia kolorowe, zmozaikowane, mają rozdzielczość 50 cm. Nowsze (wykonane po 2005 roku) mają dla miast rozdzielczość 10-20 cm.
Współpraca obu firm umożliwi klientom szybki dostęp do danych pozyskiwanych w ramach programu NEXTMap Europe, realizowanego przez Intermap. Poprzez kanały dystrybucji GeoContent sprzedawane będą produkty Intermapa: numeryczne modele terenu oraz zdjęcia radarowe po ortorektyfikacji.

Źródło: Intermap Technologies


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS