Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-07-04| GNSS, Geodezja, GIS, Sprzęt, Prawo

TPI NETpro nie tylko dla Topcona

Firma TPI zdecydowała się udostępnić poprawki ze swojej ogólnopolskiej sieci stacji referencyjnych również tym osobom, które nie są jej klientami.


TPI NETpro nie tylko dla Topcona

„W związku z nadchodzącymi zmianami nie chcemy pozostać obojętni na potrzeby wszystkich koleżanek i kolegów, którzy zostali postawieni przed nową sytuacją. Z przyjemnością informujemy, że w drodze wyjątku dopuszczamy do sieci TPI NETpro ograniczoną liczbę osób” – pisze dystrybutor. Do 15 lipca chętni mogą za darmo testować tę sieć, a do końca miesiąca wykupić dostęp do niej, niezależnie od marki odbiornika. Koszt rocznego abonamentu to 2,2 tys. zł netto. Cena obejmuje dostęp do poprawek powierzchniowych, z pojedynczych stacji oraz do danych statycznych. Oferta ma charakter jednorazowy.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS