Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-02-27| Geodezja, Mapy, Teledetekcja, Edukacja, Imprezy

Polsko-ukraińska konferencja we Lwowie


Jesienią tego roku Politechnika Lwowska i Akademia Rolnicza w Krakowie organizują 6. Międzynarodową Konferencję Naukowo-Techniczną pt. „Kataster, fotogrametria, geoinformatyka – nowoczesne technologie i perspektywy rozwoju”.

W czasie konferencji zaprezentowane zostaną nowoczesne technologie geoinformacyjne i praktyczne zastosowania badań naukowych w różnych dziedzinach życia. W czasie sesji technicznych poruszane będą m.in. prawne, techniczne i kadrowe problemy katastru oraz tematyka: technologii geodezyjnych, monitorowania środowiska, krajobrazu kulturowego.
Impreza odbędzie się w dniach 20-22 września we Lwowie w gmachu Politechniki Lwowskiej. Językami konferencji będą: ukraiński, polski, angielski, rosyjski.

Bliższych informacji udziela:
Halina Stachura, Akademia Rolnicza w Krakowie, Katedra Fotogrametrii i Teledetekcji
31-198 Kraków, ul. Balicka 253a,
tel./faks: +48 012 662 45 03; e-mail:
rmstachu@cyf-kr.edu.pl

Źródło: Oleksandr Dorozhynskyy


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS