Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2014-01-07| GNSS, Sprzęt

Nowy odbiornik od Topcona bardziej odporny na wibracje

W ofercie firmy TPI – dystrybutora marki Topcon – znalazł się najnowszy model odbiornika GNSS GR-5 wyposażony w nową technologię Vanguard.


Nowy odbiornik od Topcona bardziej odporny na wibracje
Vanguard to m.in. 226 uniwersalnych kanałów (równoznacznych z 400 kanałami w tradycyjnej technologii) oraz – jak zapewnia dystrybutor – innowacyjne rozwiązania: Quartz Lock Loop (specjalne algorytmy w oprogramowaniu instrumentu przeciwdziałające zakłóceniom spowodowanym wibracjami czy wstrząsami) oraz Intelligent Tracking OptimizationTM (technologia umożliwiająca automatyczny wybór najlepszej kombinacji sygnałów satelitarnych).

Wszystkie odbiorniki z płytą Vanguard posiadają także antenę GNSS wykonaną w technologii Fence, która charakteryzuje się wysoką redukcją wielodrożności co ułatwia pracę w pobliżu drzew i budynków.

Źródło: TPI Sp. z o.o.


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Plan na las - czyli o kartowaniu lasu
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS