Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2007-01-29| GIS, Firma, Software

ASTEC autoryzowanym partnerem firmy GE Energy


Firma informatyczna ASTEC specjalizująca się w tworzeniu, modyfikowaniu i integrowaniu oprogramowania GE Smallworld GIS uzyskała w ramach programu „Solution Partner Program”, status autoryzowanego partnera firmy GE Energy.

ASTEC dołączył tym samym do światowej sieci regionalnych i lokalnych partnerów biznesowych firmy GE Energy, będącą częścią światowego koncernu General Electric. Udział ASTEC w programie partnerskim niesie ze sobą nowe możliwości rozwoju firmy, dzięki którym uzyskuje ona dostęp do zaawansowanej wiedzy technicznej i oprogramowania, wsparcia biznesowego oraz specjalistycznych szkoleń dotyczących technologii GE Smallworld GIS. Współpraca partnerska z firmą GE Energy umożliwi realizację usług w zakresie systemów informacji geograficznej, polegających na tworzeniu i rozwijaniu aplikacji, migracji danych, integracji i serwisu systemów na rynku europejskim i światowym.

Źródło: ASTEC Sp. z o.o.


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS