wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
KNG Dahlta w Tatrach
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2013-03-19| Sprzęt, Firma

Océ i Canon łączą siły

Jedni z największych dostawców ploterów w kraju, firmy Canon Polska oraz Océ Poland, rozpoczęły proces integracji. W najbliższych miesiącach dwie dotychczas niezależne spółki połączą się w jedną organizację występującą pod szyldem Canon Polska.


Océ i Canon łączą siły

Korzystając z doświadczeń krajów, w których struktury Canon i Océ zostały już połączone, oraz dzięki zespołowi ekspertów wspieranych przez przedstawicieli Canon Europe proces integracji w Polsce przebiega w sposób sprawny, niezaburzając trwających procesów biznesowych – informują spółki. Jednocześnie zapewniają one, że dotychczas zawarte umowy będą kontynuowane na niezmienionych warunkach. Po zakończeniu połączenia klienci mogą spodziewać się jeszcze szerszego wachlarza oferowanych produktów i usług, w tym również najwyższej jakości serwisu.

Źródło: Océ Poland, JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt