Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-12-14| Geodezja, Instytucje

GUS poszukuje specjalisty ds. TERYT

Główny Urząd Statystyczny w Warszawie ogłosił nabór kandydatów na stanowisko specjalisty w Wydziale Rejestru TERYT w Departamencie Metodologii, Standarów i Rejestrów. Aplikacje można składać do 21 grudnia br.


GUS poszukuje specjalisty ds. TERYT

Zakres zadań wykonywanych na tym stanowisku:
• współpraca przy opiniowaniu aktów prawnych dotyczących rejestru TERYT oraz innych rejestrów publicznych i ewidencji prowadzonych przez organy administracji rządowej i jednostki samorządu terytorialnego,
• udział w pracach nad modernizacją systemu udostępniania danych z rejestru TERYT w ramach prac systemu informatycznego statystyki publicznej SISP,
• współpraca z Głównym Urzędem Geodezji i Kartografii w zakresie współdziałania rejestru TERYT z ewidencją miejscowości, ulic i adresów EMUiA, państwowym rejestrem granic i powierzchni jednostek podziałów terytorialnych kraju PRG oraz zintegrowanym systemem informacji o nieruchomościach ZSIN,
• współpraca z Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji w zakresie wykorzystania elektronicznej platformy usług administracji publicznej e-PUAP do zasilania rejestru TERYT,
• współpraca z organami prowadzącymi inne urzędowe rejestry i systemy informacyjne administracji publicznej w zakresie stosowania informacji pochodzących z rejestru TERYT.


Wymagania od kandydatów (niezbędne):
• wykształcenie wyższe
• znajomość podstaw prawnych dotyczących rejestru podziału terytorialnego TERYT,
• znajomość struktury terytorialnej państwa oraz innych podziałów specjalnych stosowanych w innych rejestrach,
• umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu Office,
• umiejętność organizowania pracy, prowadzenia analiz i wnioskowania,
• umiejętność pracy w zespole.

Wymagania dodatkowe:
• wykształcenie wyższe: geodezja lub kartografia lub geografia,
• co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego związanego z prowadzeniem rejestrów urzędowych.

Zatrudnienie na zastępstwo. Proponowane wynagrodzenie brutto ok. 2200 zł + dodatek stażowy.

Źródło: GUS


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS