Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-10-31| GNSS, Sprzęt, Firma, Imprezy

Z TPI NETpro wśród beskidzkich szczytów

Tegoroczna Szkoła Pomiarów TPI odbyła się w Beskidzie Sądeckim w ośrodku Wierchomla (17-19 października). Wybór tego miejsca był zdaniem organizatorów strzałem w dziesiątkę. Wysoki standard, basen, SPA – to tylko nieliczne atrakcje, jakie zostały przygotowane dla uczestników VIII edycji tej imprezy.


Z TPI NETpro wśród beskidzkich szczytów
W jej trakcie zaprezentowano nowoczesne technologie z oferty TPI. Na spotkaniu byli również przedstawiciele firmy PROCAD, którzy demonstrowali możliwości oprogramowania do skanerów Faro. Nie zabrakło nowości – ramię pomiarowe i tracker spotkały się z dużym uznaniem, niemniej największą popularnością cieszyły się zajęcia z sieci TPI NETpro, gdzie oprócz merytorycznych wykładów prowadzonych przez specjalistów z TPI swój udział mieli także przedstawiciele Wojskowej Akademii Technicznej, którzy potwierdzili skuteczność działania tej sieci.

Podobnie jak w latach poprzednich, podczas Szkoły odbywały się zajęcia terenowe i konsultacje techniczne, a wszystko uwieńczone zostało pieszą wycieczką w góry oraz do Krynicy Górskiej. W tym samym czasie dla aktywnych uczestników zorganizowano zajęcia w parku linowym.

Następna Szkoła Pomiarów TPI odbędzie się w dniach 17-19 kwietnia 2013 r. w nadmorskich Rowach w ośrodku Columbus.

Źródło: TPI


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS