wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-09-20| GNSS, GIS, Mapy, Firma

MapaMap wjeżdza do Europy

W Google Play dostępna jest już aplikacja MapaMap EUROPA for Android dla urządzeń mobilnych, zawierajaca cyfrowe mapy 44 europejskich krajów.


MapaMap wjeżdza do Europy

Jest to system nawigacyjny typu On-Board, który wszystkie dane przechowuje w pamięci wewnętrznej telefonu lub na karcie pamięci, dzięki czemu użytkownik unika kosztów roamingu związanych z pobieraniem map. Aplikacja oferuje nawigację zakręt po zakręcie z funkcją asystenta pasa ruchu i ostrzeżeniami przed przekraczaniem dozwolonej prędkościi.

Mapy 44 krajów można jednorazowo ściągnąć i zainstalować w telefonie lub skorzystać z funkcji menadżera map i pobrać tylko wybrane państwa. Program można bez opłat przetestować przez 7 dni. Darmowa wersja testowa dostępna jest bezpośrednio u producenta, w serwisie MapaMap.pl, lub w sklepie internetowym Google Play.

MapaMap EUROPA for Android to nie tylko system nawigacji samochodowej. Aplikacja posiada bowiem bazę ponad 1,5 miliona obiektów użyteczności publicznej (POI) w całej Europie, które umożliwią łatwe trafienie na lotnisko, dworzec kolejowy, do wybranego hotelu czy restauracji. Nawigacja oferuje również tysiące szczegółowych planów miast, które umożliwią sprawne poruszanie się po europejskich metropoliach.

Program dostępny jest na trzech licencjach bezterminowych – bez aktualizacji map (za 179 zł) oraz z roczną (199 zł) lub dwuletnią aktualizacją (239 zł). W każdym przypadku z aplikacji można korzystać bez ograniczeń czasowych, ale tylko na jednym urządzeniu.

Producentem systemu jest warszawska firma Imagis SA, która pod marką MapaMap oferuje systemy nawigacji GPS dla różnych platform sprzętowych, w tym: Android, iOS, Windows Mobile oraz Windows CE. Spółka ta oprócz wysokiej jakości map Europy gwarantuje aktualne mapy Polski, których produkcją i aktualizacją zajmuje się od ponad 20 lat.

Źródło: Imagis


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl



zobacz też:



wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS