Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-28| GIS, Firma, Przetargi, Kataster

Kto dostarczy bazy danych dla Podlasia?

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego rozstrzygnął przetarg na opracowanie regionalnej bazy danych mienia.


Kto dostarczy bazy danych dla Podlasia? <br />
fot. PSIP
fot. PSIP

Przedmiotem zamówienia jest inwentaryzacja danych analogowych dotyczących Zasobu Nieruchomości Województwa Podlaskiego (ZNWP), przetworzenie określonej dokumentacji do postaci cyfrowej, opracowanie bazy danych mienia województwa podlaskiego oraz wdrożenie środowiska do pozyskiwania, zarządzania oraz publikowania baz danych ZNWP na portalu Podlaskiego Systemu Informacji Przestrzennej.

W postępowaniu wypłynęły dwie oferty, a jedynym kryterium ich wyboru była cena. Jedyną ważną propozycję, o wartości 245 tys. zł brutto, przedstawiła warszawska firma Intergraph Polska, i to z nią podpisano umowę. Oprócz tego w przetargu wzięło udział OPGK Rzeszów. Zamawiający uznał jednak, że spółka nie spełnia wymagań przetargowych i wykluczył ją z postępowania.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS