Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-27| GNSS, Firma, Przetargi

Kto chce sprzedać odbiorniki drogowcom?

W przetargu zielonogórskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na dostawę 32 odbiorników GNSS-RTK wypłynęły trzy oferty.


Kto chce sprzedać odbiorniki drogowcom? <br />
fot. JK
fot. JK
Otwarto je 21 sierpnia. Do przetargu stanęły firmy:
• Leica Geosystems – wartość oferty 1,177 mln zł brutto;
• Geotronics Polska – 1,594 mln zł;
• Trimtech – 1,716 mln zł.

GDDKiA przewidziała na realizację zamówienia 1,3 mln zł brutto. Wybierając najkorzystniejszą ofertę, zamawiający będzie się kierować wyłącznie kryterium ceny.

Zamawiane instrumenty mają śledzić systemy GPS, GLONASS, Galileo i Compass, wyznaczać pozycję z częstotliwością do 20 Hz i odbierać poprawki RTK, DGPS i EGNOS. Powinny także móc pracować jako stacja bazowa. W zastawie musi się ponadto znaleźć zewnętrzna antena, a także kontroler z klawiaturą QWERTY i procesorem minimum 533 MHz wraz z oprogramowaniem polowym. Zamawiający wymaga, by oprogramowanie, antena, odbiornik i rejestrator pochodziły od tego samego producenta. Przedmiotem przetargu jest także minimum 2-letnia gwarancja oraz przeprowadzenie szkoleń z obsługi zestawu.

Źródło: GDDKiA o. Zielona Góra, JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS