Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-23| Geodezja, GIS, Firma, Przetargi, Kataster

OPEGIEKA Elbląg dla powiatu elbląskiego

Konsorcjum kierowane przez OPEGIEKA Elbląg zajmie się dostawą sprzętu i oprogramowania na potrzeby projektu E-Region powiatu elbląskiego, w tym wdroży dwa moduły geodezyjne.


OPEGIEKA Elbląg dla powiatu elbląskiego <br />
fot. SP w Elblągu
fot. SP w Elblągu

Oprócz elbląskiej spółki zamówienie zrealizują firmy Energetyk Przedsiębiorstwo Inżynierskie Jerzy Łyszkiewicz (również z Elbląga) oraz OPGK Olsztyn. Umowa podpisana ze starostwem opiewa na 1,6 mln zł brutto. Jest to ponad 770 tys. mniej, niż wynosił budżet przetargu.

Zamówienie dotyczy wykonania oprogramowania: portalu gospodarczego, portalu turystycznego, portalu drogowego, modułu ankietowego, modułu analitycznego i statystycznego, modułu geodezyjnego – operaty techniczne (MGOT), modułu stacji kontroli pojazdu, modułu urbanistyki, modułu zamówień publicznych, modułu geodezyjnego – mapy cyfrowe (MGMP), systemu powiadamiania e-mail, dostawy sprzętu komputerowego, wykonania okablowania sieciowego urzędu oraz prac adaptacyjnych serwerowni. W ramach przetargu należy ponadto zdigitalizować i skalibrować 3,1 tys. map katastralnych oraz uzupełnić wektorową mapę EGiB dla 12 obrębów ewidencyjnych.

Zgodnie z dokumentacją zamówienia MGOT ma powstać do połowy grudnia br., a MGMP – do połowy czerwca 2013 r.

Projekt jest dofinansowany ze środków RPO woj. warmińsko-mazurskiego.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Radarowe filmy satelitów ICEYE
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS