Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-18| Geodezja, Firma, Ludzie

Zmarł Dariusz Dyka

Wieloletni prezes zarządu Level PGP Sp. z o.o. Dariusz Dyka zmarł dzisiaj (18 sierpnia) w szpitalu w Siedlcach. Miał 65 lat. Nabożeństwo żałobne odbędzie się 21 sierpnia (wtorek) o godz. 10.00 w siedleckiej katedrze.


Zmarł Dariusz Dyka

Dariusz Dyka urodził się w Parczewie. W 1971 r. ukończył studia na Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Od 1974 r. pracował w MPGiK w Siedlcach, przechodząc kolejne szczeble kariery zawodowej. W latach 1977-80 był biegłym sądowym w zakresie geodezji. W 1980 r. wyjechał za pośrednictwem CHZ POLSERVICE na roczny kontrakt do Iraku, gdzie pracował jako geodeta i inspektor nadzoru. Od końca roku 1986 do połowy 1988 pracował w Biurze Projektów i Geodezji firmy Gefara Plain Company w Libii.

Od września 1990 r. był prezesem firmy Level Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Sp. z o.o. w Siedlcach. Miał uprawnienia zawodowe w zakresach 1, 2 i 4. Był długoletnim członkiem Stowarzyszenia Geodetów Polskich. Odznaczony m.in. Srebrnym Krzyżem Zasługi oraz Srebrną Odznaką „Za Zasługi w Dziedzinie Geodezji i Kartografii.

Źródło: Level PGK Sp. z o.o.


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS