Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2012-08-16| Geodezja, GIS, Firma, Przetargi, Kataster

Dla kogo nowosądecki SIP?

Ratusz w Nowym Sączu wybrał najkorzystniejszą ofertę w przetargu na budowę miejskiego systemu informacji przestrzennej.


Dla kogo nowosądecki SIP? <br />
fot. Google Earth
fot. Google Earth

W postępowaniu wpłynęły trzy oferty. Jako że jedynym kryterium wyboru była cena, zamawiający za najkorzystniejszą uznał propozycję krakowskich firm Comarch oraz SmallGIS o wartości 519 tys. zł. Okazała się ona ponad dwa razy tańsza od ofert konkurentów, czyli firm: GISPartner z Wrocławia (wartość: 1,2 mln zł) oraz konsorcjum spółek MGGP SA i Instytut Systemów Przestrzennych i Katastralnych z Gliwic (1,35 mln zł).

Zamówienie obejmuje m.in. dostawę serwera bazodanowego, licencji na system operacyjny oraz relacyjną bazę danych, a także oprogramowania umożliwiającego przeglądanie i edycję zasobów danych przestrzennych miasta. Oprócz tego wykonawca będzie musiał uruchomić interaktywny plan miasta, wdrożyć narzędzia do aktualizacji SIP, zaktualizować istniejące zasoby danych przestrzennych i opracować nowe, a na koniec przeszkolić administratorów i użytkowników systemu. Zwycięzca przetargu ma na to czas do końca tego roku.

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS